Національний парк Какаду (Австралія)

Національний парк Какаду розташований в північній частині Австралії, на відстані 157 км. від Дарвіна. Саме в цьому місці ви зможете дізнатися багато нового і цікавого про дивовижну історію міста. Парк, площею 19 000 кв.км., названий на честь місцевого племені “Какаду”, яке проживає тут і в наші дні, а також це найбільший австралійський парк.

kakadu-national-park_6

kakadu-national-park_4 Якщо ви вирішите відвідати це дивовижне місце, то у вас буде унікальна можливість побачити і захопитися красою місцевої дикої природи. Природною межею вважають обривисті скелі, висота яких досягає 500 м. і завдяки ним парк захищений від буревіїв. У парку є дві унікальні печери, відомі на весь світ, з живописом аборигенів і ці зразки визнані одними з кращих. kakadu-national-park_1Але також тут можна побачити мальовничі водоспади і самих різних і унікальних представників флори і фауни.

kakadu-national-park_3

kakadu-national-park_8

 

kakadu-national-park_dВ наші дні в парку “Какаду” є декілька тисяч видів представників флори, 1500 – красивих метеликів і метеликів, 75 – рептилій, 50 – риб, 30 – ссавців, а також 25 – жаб! Якщо ви відвідаєте цей унікальний парк з грудня по березень, то зможете побачити всю пишноту флори. Але найголовніше – це місце входить до переліку Світової Спадщини з 1981 року.kakadu-national-park_2

kakadu-national-park_

kakadu-national-park_7

kakadu-national-park_5

kakadu-national-park_10

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *