Як адигейська випускниця помстилася за несправедливість

Випускниця- відмінниця з Адигеї Рузанна Туко на врученні медалей зі сцени заявила, що її однокласниця незаслужено отримала золоту нагороду. Відеозапис її виступу опублікував YouTube-канал «Типичный Краснодар».
За словами Туко, її однокласниця жодного разу за цілий рік не відповіла на уроках, але отримала оцінку відмінно, тому що її мати керує управлінням освіти Тахтамукайського району.
На своїй сторінці в Instagram дівчина написала, що викрила однокласницю заради справедливості, і щоб відімстити “за всіх медалістів”.
«Знаєте, як це, коли ти всю свою жизнь працюєш, вчишься, не спиш ночами, тому що не маєш права не відповісти на будь-якому з уроків, а людина, яка НІ РАЗУ протягом року не відповідала на ходному з уроків, стоїть із тобою поруч на одній сцені й отримує з тобою таку саму медаль за успіхи у навчанні?» – розповіла вона.
Туко зазначила, що «не може спокійно реагувати» на таку несправедливість і, «якби кожна людина поступила так само, то ми б жили в абсолютно іншій країні».
«Я відімстила за всіх: за всіх медалістів, які своєю працею заслужили цю відзнаку, за її колишніх однокласників, які підтримують мене, за своїх однокласників, кожен з яких навчався краще, ніж вона. <…> А цій Заїр Паранук я хочу побажати, щоб вона перестала красти мандарини і хамити вчителям», – наголосила випускниця.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *