Жінки і чоловіки: вагомі відмінності

Про жінок часто кажуть, що вони з іншої планети, і це не дивно, адже якщо придивитися, то між чоловіками і жінками можна знайти чимало відмінностей. І не лише візуальних.
Тож чим відрізняються жінки від чоловіків? Ось кілька цікавих і вагомих відмінностей.
– Шкіра у жінок тонша і сухіша.
– За рахунок особливої будови судинної тканини, а також гормона прогестерона жіноча шкіра розтягується швидше. У чоловіків вона більше пружна.
– Жіноче серце менше за розміром, тому воно б’ється швидше. Якщо у чоловіків серце б’ється в середньому 72 удари на хвилину, то у жінок – 90. Стінки лівої серцевої камери у жінок тонші й еластичніші, ніж у чоловіків. Тому підвищений кров’яний тиск для них менш небезпечний.
– Корені волосся у жінок у шкірі голови заглиблені на 2 мм глибше, ніж у чоловіків. І тому вони випадають не так інтенсивно.
– Маса чоловічого мозку майже на 14 % більша від жіночого. Проте півкулі головного мозку жінок пов’язані двома сильнішими нервами. Тому мисленнєвий процес у жінок протікає швидше.

– У Європі жінки живуть у середньому на 6 років більше за чоловіків. Причина, ймовірно, у тому, що жінки в гормональному відношенні швидше виходять зі стану стресу, харчуються менш жирною їжею, значно менше курять, а також відсоток алкоголіків серед них значно нижчий.

– Вміст рідини в організмі жінок становить приблизно 50-60%, тоді як у чоловіків ця цифра дорівнює 60-70%.
– В організмі чоловіків у середньому обертається 4,5 л крові, тоді як у жінок – 3,6 л.
– Інсульти та інфаркти у чоловіків частіше трапляються тому, що кров у них значно густіша, ніж у жінок. Лабораторні дослідженння доводять, що у крові чоловіків містяться на мільйон кров’яних клітин більше, ніж у жінок.
– Алкоголь завдає жіночому організму значно більшої шкоди, ніж чоловічому. Частково тому, що їхня маса менша, а частково за тієї причини, що у них відсутній характерний дієтичний фермент, який нейтралізує алкоголь. Внаслідок чого однакова кількість алкоголю надає жінкам майже на 30% більше сильного впливу.
– Жінки менш агресивні, ніж чоловіки. Це пов’язано з гормоном тестостерону, який у чоловічому організмі виробляється в 10 разів більше, ніж у жіночому.
– Невдачі у коханні чоловіки переживають легше.– Щоб позбутися неприємних спогадів, їм потрібно всього 3 місяці, тоді як жінкам для цього потрібно більше року (а то й 15 місяців).
– Щороку чоловікові потрібно на 700 калорій більше. Оскільки обмін речовин у них протікає швидше і температура тіла, як правило, вища.
– В організмі жінки містяться в 6 разів більше золота.

You may also like...

2 Responses

  1. Липень 22, 2018

    […] Джерело […]

  2. Липень 23, 2018

    […] Джерело […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *