Яким може стати перший стрибок з парашутом?

У перший день липня, на аеродромі “Бородянка” під Києвом троє парашутистів-аматорів поламали ноги після свого першого стрибка
Один із постраждалих зламав одразу обидві ноги. Загалом група налічувала 18 людей.
За словами постраждалої Наталії Чеп, люди зазнали травмувань через нехтування вимог безпеки інструкторами, які дозволили новачкам стрибати попри раптовий сильний вітер.
“Ми підписали документи, що за будь-яких переломів і навіть у разі смерті ані ми, ані треті сторони не звертатимуться до суду. Маючи такий папірець, інструктори знехтували елементарними правилами безпеки і на виході бачите — майже 20% людей стали інвалідами щонайменше на рік. І це не інформація з АТО, це тут, поблизу Києва”, — сказала постраждала.
Цю інформацію підтвердив журналіст Костянтин Коваленко.
“з 18 людей, які стрибали з парашутом у Бородянці цієї суботи – троє зламали ноги. Один хлопец одразу дві! Організатори збирають підписи про відсутність при будь-яких обставинах претензій і випускають “першачків” стрибати в грозу. Халатність інструкторів призвела до трагедії. Результат – покалічені люди і гроші в кишенях організаторів. А постраждалим операції на кінцівках і щонайменше рік в лікарнях!” – написав журналіст.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *