Гайда до Європи потягом: всі напрямки та ціни

Європа стає все ближче і ближче. Тепер добратися у країни Європейського Союзу з України можна не лише авто- чи авіатранспортом, а й потягом.
Тож куди з України можна поїхати закордон залізничним транспортом, і скільки це коштує.
Польща
Поїхати з Києва до Варшави можна щоденним потягом №67 (через Люблін).
Також щоденний потяг №51 зі Львова довезе вас до Пшемишля, Тарнова, Кракова і Вроцлава. А безпересадочний вагон цього ж потяга курсує до Варшави.
У Перемишль також курсує потяг 705 (Ітерсіті+), із Києва через Львів.
Також із Ковеля можна дістатися потягом №751 до польського міста Хелм.
Чехія
До столиці Чехії Праги з Києва курсує щоденний потяг №771 (безпересадочний вагон), маршрут проходить також через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Мукачево і словацький Кошице. Словаччина
У столицю Словаччини Братиславу з Києва також іде потяг №771 (безпересадочний вагон), із зупинками у Вінниці, Хмельницькому, Тернополі, Львові, Мукачеві, Кошиці.
Але, на відміну від празького напрямку, цей курсує щодня, крім четвергів і п’ятниць і 30.08, 13.09 і 15.11.
Румунія
У Бухарест із Києва прямує потяг №117 (безпересадочний вагон “Буковина”), через Вінницю, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Чернівці.
Угорщина
З Києва до Будапешта – потяг №81 (безпересадочний вагон), курсує через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Мукачево.Болгарія
На початку червня зі Львова почав курсувати потяг №451 до міста Варна, який буде слідувати також через Івано-Франківськ та Чернівці.
На сайті УЗ в розкладі є ще потяг №451 Київ – Варна через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці. Відповідно до розкладу руху курсувати він почне з 24.06, а далі в такі дні: 4,16 та 28 липня,а також 9, 19 та 27 серпня 2017 року.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *