“Оголений балет” від Джордана Меттера

Сотні балерин роздяглися по всьому світу для грандіозної фотосесії “Із Нью-Йорка в Лондон”. Фотограф Джордан Меттер показав життя акторів після виступів та граціозність їхніх тіл.
Балерин фотографував уночі на вулицях міст у США, Канаді та Європі. Серед танцюристів є й українка. Решта – зі США та Європи, повідомляє Daily Mail.
“На зйомку однієї фотографії йшло менше хвилини. Ми репетирували в одязі перед кожним знімком. Під час зйомок до нас неодноразово підходили поліцейські і запитували, що тут відбувається, але жодного разу не затримували”, – пояснив Джордан.
Для кожного фото всі актори мали затамувати подих і завмерти на 40 секунд. Є складні пози, коли доводилося тримати вертикальну планку, але на фото цього не помітно.
Меттер почав свій проект “Танцюристи серед нас” із того, що попросив члена танцювальної трупи Пола Тейлора, аби той зробив кілька ходів у несподіваному місці. Для зйомки трюку танцюрист, одягнений у костюм і краватку, в потрібний момент підстрибнув на платформі метро Таймс-сквер. У цьому першому кадрі фотограф розгледів щось магічне.
Тоді він вирішив зробити серію таких знімків. Передати пристрасть, радісну ейфорію, щирі емоції, справжнє життя. Майстер, який з ентузіазмом втілив свій проект, каже, що основна ідея “Танцюристів серед нас” полягає у спілкуванні.
“Моменти щирої пристрасті так часто замінені цинізмом, нудьгою і байдужістю. Коли я грався зі своїм сином, то задумався про створення фотографій, які показали б світ його очима. Люди в зображеннях були б живі в цей момент, виражали б в емоціях усі аспекти повсякденного життя. Нам потрібно більше таких позитивних проектів. З кожним зображенням глядач відчуває візуальну магію, заморожену камерою”, – каже фотограф про свою роботу.
Приголомшливі фотографії оголеної групи танцюристів були зроблені на портретній галереї на Манхеттені

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *