“Доросла любов” Моніки Беллуччі: найгарячіші ролі італійки

Нині святкує свої 53 роки одна з найбажаніших жінок планети – неперевершена актриса і модель Моніка Беллуччі. Вона народилася в маленькому італійському містечку, мріяла стати юристом, але випадково потрапила в модельний бізнес і досить швидко опинилася в кіно. Нині важко собі уявити світ без Моніки, а ще важче знайти чоловіка, який таємно не був би в неї закоханий. До пам’ятного дня актриси згадаємо її п’ять найгарячіших ролей, у яких її можна роздивитися у всій красі.
“Незворотність”
Фільм, який не потребує представлення. Саме «Незворотність» зробила ім’я режисера Гаспару Ное і подарувала нам одну з найскандальніших сцен 2000-х років. Практично на самому початку фільму героїня Моніки Беллуччі стає жертвою жорстокого зґвалтування, показаного в реальному часі. Ця сцена викликала чимало суперечок, а сама актриса назвала її вкрай травматичним досвідом. Але в хронологічному порядку фільм йде задом наперед – і через певний час ми застаємо Моніку в компанії її чоловіка Венсана Касселя. Вони щасливі, тільки збираються на вечірку, після якої  й трапиться ця трагедія. Її провокативне вбрання тільки чекає свого часу, Моніка приймає душ, фліртує, і між нею і Касселем відбувається дуже чуттєвий секс.
“Малена”
Фільм Джузеппе Торнаторе можна сміливо назвати одою Моніці Беллуччі. Один з американських критиків навіть назвав його «безперервним актом самозадоволення для глядача чоловічої статі». Беллуччі тут сама сексуальність. Її героїню хочуть усі чоловіки, про неї мріють місцеві хлопчаки, а її граціозні проходи вулицею стають головною подією дня. При цьому у фільмі вистачає відвертих сцен, у яких актриса постає повністю оголеною. А вершиною стає епізод, у якому Моніка розрізає лимон: його сік біжить по її тілу, бажання заповнює все навколо і ось вона вже починає пестити себе.
“Зловживання”
Непоказна і майже невідома мелодрама, у якій Беллуччі зіграла свою першу головну роль. Після смерті чоловіка її героїня вирішує влаштувати аукціон, де призом є вона сама. На словах усе це звучить, щоправда, значно краще, ніж виглядає на екрані. Однак, якщо ви хочете вдосталь насолодитися тілом Моніки, то «Малена» і «Зловживання» – дві картини, які варто подивитися насамперед. У першій Белуччі вже була в самому соку, у другій – 26-річною дівчиною, яка вільно оголюється, але все ще соромиться своєї наготи. У «Зловживанні» вона з’являється без одягу майже в кожній другій сцені, і ви можете досхочу намилуватися її формами. Ось тільки виглядає це часом незграбно і нагадує скоріше підглядання за сусідською дівчинкою, яка знає про те, що за вами стежать, але не може нічого з цим вдіяти.
“Скільки ти коштуєш?”
Романтична комедія від французького класика Бертрана Бліє. Він уперше побачив Беллуччі в «Незворотності» і був підкорений її сексуальністю. Саме заради роботи з Монікою Бліє і вирішив зняти фільм про зв’язок гарячої красуні і непоказного чоловіка. Останній виграє чималу суму і, не знайшовши нічого кращого, купує на всі гроші повію (Моніка Беллуччі) з сусіднього бару. Далі стикається з кримінальним світом, багато абсурду і … кілька вельми пікантних сцен. Моніка постає в своєму традиційному образі – фатальної жінки, з усіма штампами і кліше, але дивитися на неї – одне задоволення. Тим паче, коли вона, знову і знову, з’являється перед нами топлес.
“Доросла любов”
Як і більшість відомих акторів, уперше Беллуччі зіграла не в кіно, а на телебаченні. Ось тільки був це не традиційний фільм, а драматичний міні-серіал від італійського класика Діно Різі. Самому Різі тоді було 74 роки, 22-річну Моніку він побачив на фото в одному з журналів й одразу покликав на проби. В результаті участь Беллуччі зараз можна вважати головним надбанням цього телефільму. Вона ще зовсім не схожа на фатальну жінку, виглядає дещо простувато, але її тіло вже радує око, і Різі, незважаючи на свій похилий вік, з радістю милується дівчиною, показуючи її, що називається, в усій красі.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *