А ви знаєте як африканський король обирає собі дружину?

Тисячі голих незайманок на одному стадіоні або як король обирає собі дружину …
60-70 тис. дівчат практично щорічно після збирання тростини збираються на стадіоні, щоб отримати шанс на титул королеви Свазіленда. Цнотливість – головна умова, про що, власне, вже піклується держава. Відповідно до закону, введенного в 1946 р., її потрібно зберігати до заміжжя або до 21 року. За порушення цього закону накладається штраф: одна корова або 152 дол. Свазіленд: «Все можуть королі» Свазіленд – це зовсім невелика держава між ЮАР та Мозамбіком. Країна здобула незалежність у 1968 році, але вихід з-під володіння Великої Британії не пішло їй на користь – менш ніж через 10 років парламентську систему було ліквідовано, політичні партії заборонені, а країна стала абсолютною монархією. Теперішній король Мсваті III править з 25 квітня 1986 року і майже кожного року вибирає собі чергову дружину … у тих випадках, якщо знаходить собі достойну. Король Мсваті III не обмежений у кількості дружин, однак є два АЛЕ – перших двох дружин обирає королівська рада, при цьому друга має бути з клану Motsa. Далі – гуляй скільки влізе, головне, щоб вистачило коштів у чоловіка. Одна дружина обходиться в дюжину корів. Проте корів якраз у короля вистачає (За версією журналу Forbes, Мсваті III входить до переліку 15 найбагатших монархів світу з становищем більше 100 млн дол.).
Вибори дружини
Хто стане черговою обраницею, з числа тих, кому виповнилося чотирнадцять років, стає відомо на святі збирання тростини або Свята чистоти. На стадіон приходять усі дівчата-незайманки Свазіленду. Свято це настільки популярне, як у всьому світі Новий рік. Але й це цілком зрозуміло – всіх дівчат на час святкування безкоштовно годують цілий тиждень з державної казни. По всій країні дівчат садять у вантажівки і підвозять до королівського двору, точніше до його стін – там для них розбивають табір.

У перші кілька днів відбувається заготовка тросника – який використовують для огородження території. Кожна дівчина зрізає кілька тростинк і приносить їх королю. Далі з цих тростин роблять огорожу, яку кожного року розламують у кінці Свята. Як відбувається вибір, невідомо – оскільки за огорожею залишаються лише король і дівчата …
Жінки свого короля Справа – перша дружина, ліворуч – друга. Обидвох дівчат вибрав парламент. Зліва третя дружина – перша з тих, кого вибрав сам король. Четверта дружина – випускниця юридичного факультету та покровитель Свазілендського хоспісу на дому. П’ятая дружина – на цьому фото сидить другою справа в першому ряду. Шоста дружина полишила короля в 2004 році. На знімках – 7 і 8 його дружини. 9 дружина – крайня справа 10 дружина (ліворуч) запевняла, що її викрали королівські помічники, щоб видати за короля. 12 дружину (ліворуч) – після зради з міністром юстиції було взято під домашній арешт (на все життя) в будинок короля матері. Про 13 дружину відомо те, що вона була гламурною телеведучою. Її буо вибрано на Святі тростини, коли їй було всього 17 років, за що короля було оштрафовано на одну корову або 160 дол. США.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *