Реальні історії про Мауглі, виходжених хижаками

Як склалася подальша доля реальних Мауглі. Жахи життя дітей, вирощених хижаками
Нерідко інстинкти людини і диких тварин сплітаються воєдино.
Дівчинка, що жила з вовками, Мексика
У 1845 році на мексиканських землях люди помітили дівчинку, яка втікала на чотирьох ногах (тобто на руках і ногах) разом зі зграєю вовків, від стада кіз, які  атакували їх.
Рік по тому цю саму дівчинку знову бачили зі зграєю вовків, на цей раз вони вже доїдали козу, а через кілька років побачили, як вона вигодовує двох вовченят, але коли до неї наблизилися, вона втекла в ліс і з тих пір її ніхто більше не бачив.Камала і Амала, Індія, 1920 р.
У 1920 р. двох дівчаток 8 і 12 років було знайдено у вовчому лігві преподобним отцем. Він деякий час переховувався на дереві неподалік від печери і чекав, поки вони вийдуть. Дівчатка бігали на чотирьох і поводилися зовсім не як люди.
Коли їх забрали звідтіля, вони спали разом, гарчали, зривали з себе одяг, не їли нічого, крім сирого м’яса, і вили ночами.
Фізично вони були не такими, як усі: сухожилля і суглоби на руках і ногах були скорочені і деформовані. Дівчаткам не подобалося взаємодіяти з людьми, зате їх зір, слух і нюх були надто розвиненими.
Амала, старша з них, померла через рік після того, як їх забрали, а Камала навчилася ходити вертикально і вимовляти кілька слів, але у віці 17 років вона також померла від ниркової недостатності.Хлопчик-шимпанзе з Нігерії
У 1996 р. у джунглях Нігерії було знайдено хлопчика Белло, точний вік якого визначити було складно, але за припущеннями фахівців дитині виповнилося лише 2 роки. У знайди були виявлені відхилення фізичного та розумового характеру. Мабуть із-за цього його і залишили в лісі. Природно, постояти за себе він не міг, але шимпанзе не тільки не завдали йому шкоди, але й прийняли в своє плем’я.
Як і безліч інших здичавілих дітей, Белло перейняв звірячі повадки, почав ходити як мавпи. Широке поширення історія набула в 2002 році, коли хлопчика виявили в інтернаті для покинутих дітей. Спочатку він часто бився, кидався різноманітними речами, бігав і стрибав. Проте з часом став спокійнішим, але розмовляти так і не навчився. У 2005 р. Белло помер із невідомих причин. Хлопчик-птах із Росії
У 2008 р. у Волгограді знайшли шестирічного хлопчика. Людської мови він не сприймав, проте дуже гарно… щебетав, як птах. Цей навик він набув завдяки друзям-папугам. Звали хлопчика Ванею Юдіним. Фізично хлопець ніяк не постраждав. Однак вийти на контакт з людьми він був не здатний. Він поводився як птах, для вираження емоцій використав руки. Пов’язано це було з тим, що довгий час хлопець прожив, не виходячи з кімнати, в якій мешкали птахи його матері. Хоч хлопчик і жив з матір’ю, але, за словами соціальних працівників, вона не лише не розмовляла з ним, а й поводилася як із одним із пернатих. Відомо, що фахівці-психологи намагалися повернути його з пташиного світу.Мадіна, Росія, 2013 р.
Мадіна – дівчинка, яка від народження жила із собаками, ділила з ними їжу, гралася і спала поруч із ними взимку, згорнувшись калачиком. У 2013 році дівчинку знайшли соціальні працівники, вона була голою, ходила на чотирьох і гарчала, як собака.
Як згодом з’ясувалося батько Мадіни покинув сім’ю, а мати постійно перебувала в алкогольному сп’янінні, тому не звертала на свою дочку ніякої уваги. Багато разів мати їла за столом, поки Мадіна сиділа біля її ніг і гризла кістки в компанії собак.Це далеко не всі випадки. В історії траплялося чимало людей із синдром Мауглі. Психологія диких знайд викликає величезний інтерес у спеціалістів хоча б тому, що ще жодна із вихованих тваринами людей так і не змогла повернутися до нормального, повноцінного життя.

https://lemurov.net/shock/kak-slozhilis-sudby-realnyh

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *