Біле озеро: джерело з живою водою існує насправді?

Щоб зробити відпустку незабутньою не потрібно їхати світ за очі, чудові і неповторні місця є й в Україні і відвідати його цілком реально. Подейкують, що йому в цілому світі немає аналогів. Щось неперевершене й дивовижне. І для цього зовсім не обов’язково витрачати купу грошей! Достатньо лише роззирнутися навкруги – Україна прекрасна й сповнена сюрпризів. І один із таких чудесних, проте не дуже відомих куточків нашої держави – цілюще Біле озеро. Ця кришталево чиста водойма знаходиться на Рівненщині, а площа озера становить 453 Га. Воно розташоване поблизу села Рудки, що у Володимирецькому районі. Проте завдяки своїй особливій воді Біле озеро відоме далеко за межами рідної країни. Більше того, його сміливо можна назвати легендарним.
Справа в тому, що вода в цьому озері має унікальний склад. Вона містить кальцій, магній, фосфор, сірководень, срібло і гліцерин. Саме останній компонент і робить Біле озеро незвичайним.Подейкують, ніби сам голова Польської держави комендант Юзеф Пілсудський на початку ХХ сторіччя цілими цистернами вивозив цілющу воду до Варшави, аби нею лікувалася його дружина. Також ходять чутки, що в часи Другої Світової війни вода Білого озера, наче чарівна жива вода з давніх казок, загоювала рани партизанів та допомагала врятувати життя підстрелених коней. Ті, кому пощастило побувати на березі озера в наш час і поринути в його магічні обійми, стверджують, що вода огортає тіло, наче шовк, і є дуже приємною на дотик. До того ж вона така прозора – побачити дно Білого озера можна, навіть знаходячись на глибині у три метри.
Окреме задоволення на відпочинку зможуть отримати любителі риболовлі – в озері водяться карасі, щуки, окуні, лини. Трапляється навіть європейський вугор, схожий на довгу зміючку, який важить близько 8 кг.Тож при першій-ліпшій нагоді неодмінно відвідайте прекрасне Біле озеро, назву якому, до речі, подарувала біла крейдяна порода, з якої складається його дно. Повірте, воно здатне вразити й закохати в себе назавжди!

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *