Примати – найрозумніші тварини у світі

Найрозумнішими тваринами у світі вважаються примати.
Учені розповіли, які тварини вважаються найрозумнішими в світі.

Дослідження проводила міжнародна група експертів. Головним критерієм при формуванні переліку стала комунікаційна здатність тварин, яка демонструє рівень їхнього мислення і розум. З’ясувалося, що найвищим рівнем розвитку наділені примати – горили, шимпанзе, гібони і мавпи. Зазначається, що вони здатні не лише розрізняти людську мову, а й вступати в контакт.
До списку також увійшли дельфіни. Вони видають до 14 тис. звукових сигналів і мають певний набір почуттів, які роблять їх відповідальними. Зокрема, дельфіни допомагають родичам, якщо вони виявилися у важкій ситуації.
Також до когорти розумних тварин потрапила і собака. Інтелект собаки легко розрізняє 250 слів і жестів, тому вони легко піддаються дресируванню. Собаку, до слова, можна навчити виконувати нескладні математичні підрахунки, а саме – до 5. Вважається, що кішки володіють схожим розумом, вони дуже кмітливі, розрізняють людську мову.
Серед птахів найрозумнішою є ворона. Ворони вмілі злодюжки. Як і собаки, вони можуть рахувати до 5, але не більше. Якщо, наприклад, пташеня ворони живе з людиною, як домашній вихованець, його рівень інтелекту підвищується.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *