Чому їжу з МакДональдс не можна їсти

Всесвітньовідомий шеф кухар виграв суд проти МакДональдс і довів, що їхню їжу не можна їсти!
Телеведучий Джеммі Олівер подав до суду на МакДональдс і виграв судовий процес. Він оприлюднив усю правду про те, що ми їмо під виглядом м’яса в гамбургерах, Наггетс і Біг Маках.Крім того, шеф-кухар відкрив очі любителям фастфуду на те, яке м’ясо під виглядом наггетсів і смачних і соковитих котлет у гамбургерах вони їдять.
Насправді, каже Олівер, уся ця «м’ясна смакота» з МакДональдса — ні що інше, як промитий у гідроксиді амонію яловичий жир.
Олівер заявив, що мережа ресторанів для приготування своїх страв використовує абсолютно непридатні для вживання в їжу продукти. Проте після хімічної обробки ці продукти під виглядом соковитого м’яса виявляються у фастфуді.
Але не тільки сам факт обману обурливий у цій історії: гідроксид амонію є отрутою для людського організму.
Під час інтерв’ю Daly Mail Олівер продемонстрував, як з жиру, шкіри, і внутрішніх органів можна зробити придатне для вживання м’ясо. І задався питанням:
«Навіщо розумній людині годувати дітей жиром з аміаком?».Суміш, яка вийшла в результаті експерименту була дуже схожа на рожевий слиз. Трохи терпіння на фабриці — і він уже схожий на м’ясо: і з вигляду, і за смаком, і за запахом.
До речі, в США використання гідроксиду амонію схвалено Міністерством сільського господарства США і споживачів не повідомляють про використання даної процедури.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *