10 найменш відвідуваних країн (фото)

Кожного року Всесвітня туристична організація Об’єднаних Націй (UNWTO) рапортує щодо переліку найбільш відвідуваних країн у світі під назвою «UNWTO Tourism Highlights. 2014 Edition». В авангарді такого переліку найбільш відвідуваних туристами країн у 2013 році, як і раніше: Франція (83 млн туристів), США (69,8 млн), Іспанія (60,7 млн), Китай (55,7 млн) й Італія (47,7 млн туристів). На основі даних, представлених у цьому матеріалі, ми вирішили показати вам і 10 найменш відвідуваних країн світу.

10. Палау
lessvisited01Республіка Палау складається з 328 островів – це найзахідніша група островів Каролінського архіпелагу в Тихому океані. Чисельність населення всього 20900 осіб. У 2013 році острови Палау відвідали всього 105 тис. туристів.
9. Республіка Молдова
lessvisited0296 тис. туристів відвідали в 2013 році Молдову – колишню республіку Радянського Союзу. На фотографії: Оргіїїв, або Орхей, – місто, розташоване в 40 км від столиці Молдови – Кишинева.
8. Східний Тимор
Dili, East TimorДемократична Республіка Східний Тимор займає східну частину острова Тимор у Малайському архіпелазі і знаходиться в 450 км на північ від Австралії. Це одна з найбідніших країн у світі. У 2013 році її відвідало 78 тис. туристів.
7. Домініка
dominicaЦей острів, розташований між Карибським морем і північною частиною Атлантичного океану, знаходиться на півдорозі від Пуерто-Ріко до Тринідаду і Тобаго. Завдяки “первозданній” красі і багатій флорі та фауні його називають «Островом Природи». У 2013 році Домініку відвідало 78 тис. туристів.
6. Сент-Вінсент і Гренадіни
Сент-Винсент-и-ГренадиныДержава в Карибському морі, яка складається з острова Сент-Вінсент і 32 маленьких острівців групи Гренадіни, які відвідало в 2013 році 72 тис. туристів.
5. Ангілья
dv439004Острів Ангілья разом із прилеглою до нього групою маленьких островів є самокерованою частиною британських заморських територій. У 2013 році Ангілья з населенням трохи більше 13 тис. осіб відвідало 69 тис. туристів.
4. Ліхтенштейн
Liechtenstein kiraya çıkarıldı-kiralikulke10Це одна з найбагатших країн у світі. Низькі податки і ліберальна політика щодо банківських депозитів зробили Ліхтенштейн «податковим раєм» у Європі. Податковий рай відвідало торік 60 тис. туристів.
3. Ніуе
NU-AlofiНіуе – це один із найбільших у світі коралових островів, який є самоврядною державою, асоційованим з Новою Зеландією. У 2013 році острів відвідало лише 7000 туристів.
2. Монтсеррат
montserratmonastery01

montserratmonastery_01Через часті ураганів, землетруси і вивержень вулканів цей острів у Карибському морі, який колись був улюбленим місцем відпочинку американців, англійців і канадців, покинуло більшість його жителів. Кількість туристів, що відвідали його торік – 7000 осіб.
1. Кірібаті
Kiribati-dance-folklorique-ilesKiribati-Tarawa-iles-Gilbert-iles-Phoenix-iles-de-la-Ligne-Banaba-Océan-Pacifique-OcéanieРеспубліка Кірібаті – це група, що складається з 33-х коралових атолів у Тихому океані, розташована по обидва боки екватора. У 1979 році країна перестала бути залежною від Великобританії. Кірібаті – це одна з острівних держав, таких як Мальдіви і Тувалу, які знаходяться під загрозою затоплення через постійне зростання рівня води в океанах. Тільки 6000 туристів за весь минулий рік відвідали цю країну.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *