11 дивовижних місць, де можна загадувати бажання (ФОТО)

Навіть найсуворіші скептики загадують бажання, задуваючи свічки на торті, і непомітно кидають монетку в фонтан. Часто спонтанно, машинально. А в глибині душі все-таки сподіваючись на диво.
І воно іноді трапляється. Головне в це вірити і впевнено рухатися до своєї мрії. А подорожуючи світом, не пройти повз місце, яке, кажуть, виконує бажання або приносить удачу.

Для тих, хто вірить у чудеса і любить подорожувати підібрали 11 місць на планеті, де збуваються бажання, пише vsviti.com.ua.
Фонтан Треві у Римі
Якщо загадати бажання і кинути монетки в найбільший фонтан Риму, то воно обов’язково збудеться. При цьому стояти потрібно неодмінно до фонтану спиною і кидати монетки правою рукою через ліве плече.

a6471250fb_bЯкщо кинути у фонтан одну монетку, то приїдеш до Риму ще раз. Дві монети – любовна зустріч або знайомство з італійцем гарантовані. Три – скоро весілля. Чотири монети – багатство. П’ять монет – розлука. Грошова сума, яку щорічно «виловлюють» з фонтану комунальні служби, сягає 700 тис. євро.
Стоунхендж в Англії
Стоунхендж – це одна з найзагадковіших і наймістичніших кам’яних споруд на Землі. Вважається, що це місце має сильну енергетику, яка здатна виконати будь-які бажання. Потрібно лише зайти в центр будови з мегалітів і задуматися про сокровенне.
stonehengeНа жаль, сьогодні стародавній пам’ятник обгороджений і доступ туди заборонений – надто багато охочих намагалися «відколупати» собі камінчик на пам’ять. Тепер навколо нього можна лише прогулятися доріжкою. Обійняти камені не вийде. Але їх енергія простягається на багато метрів навколо.
Делійський стовп
Залізна колона входить до складу архітектурного ансамблю Кутб-Мінар у Делі. Дивно, але за 1600 років свого існування вона практично уникла корозії.
deliysky_stovpЯкщо стати до колони спиною, обхопити її ззаду руками і постояти так кілька хвилин, то загадане бажання обов’язково здійсниться. Місцеві жителі стверджують, що окрім виконання бажань стовп виліковує будь-які хвороби і просто приносить щастя.
Золоті ворота в Криму
Золоті ворота Кара-Даг – найзнаменитіша скеля стародавнього вулкану на березі Чорного моря. Висота кам’яної арки близько 15 метрів. І якщо проплисти на човні або катері під Золотими воротами, то здійсниться найпотаємніше бажання.
zoloti_vorota_krym_krym

zoloti_vorota_krymРаніше ця скеля Криму називалася Чортові ворота, і за переказами, саме тут розташовувався вхід у пекло. Але сьогодні це вже нікого не бентежить. Морське дно в цьому місці покрите товстим шаром монет, які охоче кидають на удачу туристи.
Тунель кохання у Клевані
«Тунелем кохання» в Україні прозвали природну огорожу з дерев і кущів, яка виросла над залізничними коліями поруч зі станцією «Клевань» абсолютно незвичайним способом.Тунелем кохання регулярно ходить поїзд, який і обламує гілки дерев, що проростають і арка зберігає свою форму.
0_eee2d_3d4dc450_origЯкщо ви закохані, то їдьте в «Тунель кохання» вдвох. Цілуйтеся, садіть квіти, як символ ваших почуттів, і сміливо загадуйте бажання.
Карлів міст у Празі
Згідно з дослідженнями чеського історика Зденека Горського, перший камінь в основу мосту заклав Карл IV ще далекого 9 липня 1357 року о 5:31 ранку. Ця дата і час були обрані за рекомендацією астрологів. Karluv_mostВони порахували, що якщо зробити це 1357 9-го липня в 5:31, то момент заснування моста створить паліндром 1-3-5-7-9-7-5-3-1. Закладений у такий магічний момент міст мав би вистояти багато століть.
karlov_mistЩоб бажання, загадане на мосту, збулося, потрібно знайти скульптуру Яна Непомуцького, однією рукою торкнутися його, а іншою погладити собачку на барельєфі. Або покласти ліву руку на хрест на мармуровій дошці так, щоб пальці торкалися п’яти зображених поруч зірок, і подивитися на воду. А краще зробити і те, і інше. Щоб напевно.
Грошовий дуб у Шотландії
У центрі шотландського острова Марі, розташованого на озері Лох-Марі, росте Грошовий дуб. Якщо вставити монету в складки кори дерева, то всі бажання будуть виконані. 799074_originalСама королева Вікторія в 1877 році здійснила цей ритуал.
У наші дні кора старого дуба вже практично повністю покрита монетами, найстаріша з яких датується ще 1828 роком. Потрапити на острів можна тільки човном.
Хакаські менгіри
Уздовж автодороги «Єнісей» в аскізькому районі республіки Хакасія стоять величезні і загадкові кам’яні статуї – менгіри. Найдавніші плити володіють магічними властивостями виконувати бажання і лікувати хвороби. hakaski_mengiryВчені вважають, що це завдяки тому, що менгіри знаходяться поблизу розломів земної кори і мають особливе енергетичне випромінювання.
Потрібно вибрати один із каменів (практично кожен має свою назву й особливі властивості), тричі обійти його за годинниковою стрілкою, доторкнутися і загадати бажання.
«Площа Революції» в Москві
Московським студентам добре знайома скульптура прикордонника із собакою на станції метро «Площа Революції». 0_2d1dd_2fd3c8e4_XLПотерти ніс бронзового пса – вірна прикмета скласти іспит. Перевірено не раз, починаючи з 1938 року – ніс собаки відполірований до блиску.
А якщо нещасна любов не відпускає і вчитися не дає, потрібно доторкнутися ноги студентки з книгою. Теж, кажуть, допомагає.
Кіт Єлісей у Санкт-Петербурзі
У Санкт-Петербурзі студентам, у яких багато «хвостів», допомагає кіт Єлисей – скульптура на карнизі будинку по вулиці Мала Садова.
Kot_Elisei«Кіт Єлісей» і «Кішка Василиса» – це пам’ятники ярославським кішкам, завезеним до Ленінграда в роки блокади, для порятунку міста від щурів. Вони виконають ваше бажання, якщо зможете закинути монетку на їх постамент.
cat_elisey_04Так само як і Чижик-Пижик на Фонтанці. З ним пов’язана ще одна забавна традиція: наречений має опустити прив’язану на мотузці наповнену чарку до пам’ятника і «почаркуватися» з дзьобом чижика, не розбивши її. Це запорука щастя молодої сім’ї.
Яйця туринського бика в Мілані
Прогулюючись Міланським пасажем, неодмінно відшукайте в центрі галереї мозаїку із зображенням танцюючого бика, який символізує Турин, встаньте п’ятою йому на яйця і тричі прокрутіться в ліву сторону навколо себе. GlassCoveredStreet-9І тоді будь-яке ваше бажання здійсниться.
Вся справа в тому, що Мілан із Турином споконвіку змагаються. Ось міланці і придумали такий звичай, щоб досадити сусідам.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *