“Драматичні” календарі від майстра контрастної фотографії

Теял Патні (Tejal Patni) – майстер художньої фотографії, що створює на фотознімках драму, театр і красу модного світу. Щорічно він створює календарі (Splash Calendar) з унікальними назвами і образами, які визнані одними з кращих у світі.
Один із календарів називається “Любов до моди” (In love with fashion) і містить різноманітний колірний світ, розбавлений складною геометрією.Тут можна спостерігати контраст чорного і білого, мереживну завірюху в липні і серпні, а восени – шкіряні джунглі. Зима ж у календарі пофарбована в сині відтінки та розкриті квіти.Його фото містять натяк на світи, повні гумору і фантазії, уяви і стилізацій. Барвисті фотознімки демонструють інший світ, створений на основі коміксів і наукової фантастики. Образи приваблюють яскравістю, фантазією і красою молодості.Фотообрази пов’язані з модою і маркетингом. Фотограф Tejal Patni дуже успішний і далеко не бідний. Він живе мистецтвом, і він не приховує цього.

Tejal Patni народився в Бомбеї, закінчив інститут прикладного мистецтва художньої школи (Sir JJ School of Applied Arts). Дуже рано почав кар’єру. Йому пощастило працювати з ключовими фігурами рекламного бізнесу і творчими людьми під час шкільних днів мистецтва.

Він тоді мало знав про світло в мистецтві фото і почав експериментувати з ліхтарями і фотолампами. Сьогодні Tejal Patni – визнаний експерт у фотографії з високою контрастністю.

Можливо, це одна з причин, що його фото досі залишаються темними. Фотограф досі надихається життям навколо нього, фільмами, книгами і модою.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *