Як схуднути: секрети, які має знати кожна жінка

1. Жир не животі не спалюється, коли ви працюєте над м’язами преса. Прес буде, але під шаром жиру, так що живіт навіть збільшиться в об’ємі. Щоб на животі згорав жир, весь час втягуйте його і напружуйте м’язи.
2. Найкраще для красивих стегон допомагають махи, для литок — розтяжка, для ніг — ходьба.
3. Щоб м’язи стали красивими і не наростали, як у качків, варто займатися двічі-тричі на тиждень і обов’язково робити розтяжку після тренувань.4. Зранку натщесерце потрібно випивати дві склянки води, можна з лимоном, через 10 хв — 2 ложки оливкової або лляної олії (щоб в організмі був жир, для грудей і збереження менструального циклу).
5. 10-15 хвилин Через — сніданок. Він повинен бути щільним і повноцінним, щоб дати сигнал організму, що пора прокидатися, а також забезпечувати енергією на весь день.
6 Їду не запивайте і після прийому їжі ще хвилин 40 нічого не пийте! Це уповільнює травлення, призводить до тяжкості, розширює стінки шлунка.7. Їжте частіше, але не по-багато. В ідеалі для розгону метаболізму потрібно харчуватися 5 разів на день через кожні 3 год і в один і той самий час (щоб організм звик і краще працював).
8. Лазні та сауни також не спалюють жиру, лише виводять з організму воду, яка втім відновлюється через 2 год.9. Не їсти після шести — нісенітниця. Їсти не потрібно за 3-4 год до сну.
10. Після 16-ї вживайте лише білкову їжу. Вуглеводи в другій половині дня відкладаються у жир.
11. Контрастний душ — панацея від усього. Збільшує циркуляцію крові, відповідно, прискорюється метаболізм, розгладжується целюліт, а також поліпшується колір обличчя і з’являється сила волі.12. Ретельно пережовуйте їжу, повільно і вдумливо. Знову ж таки, щоб розігнати метаболізм. Ось чому деякі люди багато їдять і не товстіють — метаболізм хороший! Це ще й секрет француженок — вони ніколи не поспішають під час їжі і ніколи не перекушують!
13. Почуття насичення приходить через 20 хв, після того як ви з’їли достатньо.
14. Перетвори прийоми їжі на тортури. Сиди з прямою спиною, без телевізора/книги, використовуй усі прилади, сервіруй стіл за всіма правилами! Уяви, що перед тобою сидить хлопець!15. Захотілося перекусити, а не треба б? 20 присідань. Зроби, 50 стрибків! Прийми ароматну ванну, сходи в магазин.
16. Кава, сигарети, алкоголь, газована вода, фастфуд, чіпси, майонез, ковбаса — твої основні вороги. Завчи ці слова й асоціюй їх із целюлітом і боками. Ненавидь їх!
17. Горіхи й олія — корисні, але в невеликих кількостях. Це суперкалорійні продукти, так що жменька горіхів, якими так легко захопитися, можуть скласти всю передбачувану калорійність твого дня! Тому не захоплюйся олією, заправляючи салат.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *