Як японський «убивця незайманих» рве інтернет

21-річна модель Джун АМАКО (Jun Amaki) підірвала японський інтернет, знявшись у вовняному светрі. Ці знімки стали вірусними і швидко поширилися японськими соціальними мережами. Дівчина з обличчям персонажа з аніме і чималими грудьми вже здобула понад 300 000 підписників в Instagram і популярність її зростає з кожним днем.

Це відвертий витвір – як би обережніше висловитися – всього-навсього в’язаний светр без спини і рукавів, але з високим коміром. По суті, основну свою функцію (зігрівати наші тіла) светр втратив у ході змін, але зате набув абсолютно нових і неймовірних властивостей.
У японських соцмережах вже вдруге в цьому році фотографії отаких залишків від джемпера (досі не знаємо, як назвати цю річ) стають неймовірно популярними. І можна зрозуміти, чому саме. Самі японці назвали цей дизайнерський задум doutei wo korosu, що означає «светр – убивця незайманих». Виходить, нещасні молоді незайманці, побачивши цей светр, повинні так перехвилюватися, що одразу ж можуть позбутися своєї цноти.
Незважаючи на те, що светр з’явився тільки в минулому місяці, малюнки та фотографії моделей у ньому вже набули в Японії вірусної популярності. Записи в «Твіттері» з демонстрацією речі збирають по 60 тисяч ретвітів, а японські магазини одягу звітують про те, що запаси таких светрів уже закінчилися.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *