Як соцмережі викривають сексуальні проблеми їх дописувачів

Пости, які залишають люди у мережевих блогах, можуть прямо видавати інтимні таємниці своїх власників. Механізм такого взаємозв’язку був досліджений групою вчених з Массачусетського університету, США.
Дійсно, записи користувачів у соцмережах є невербальним відображенням їх сексуальних потреб, констатували в результаті дослідники. Особливо яскраво це помітно за жіночими постами і публікаціями в особистих блогах.
На думку авторів проекту, в представниць прекрасної статі найчастіше проявляється така закономірність: чим частіше публікуються Селфі – тим вище ступінь незадоволеності в сексі. Це може бути пов’язано з тим, що жінки в стосунках звеличують роль фізичної привабливості, і під час відсутності якісного сексу починають частіше фотографуватися, щоб переконати себе у власній привабливості і привернути увагу, такий їхній захисний психологічний механізм, вважають учені.
У чоловіків, за їхніми словами, в цьому плані ситуація інша.
«82 % любительок Селфі виявилися вкрай незадоволені інтимним життям або зовсім його не мали, тоді як серед чоловіків, які часто роблять автопортрети, такий результат виявився у 60 % опитаних».
Окрім цього, дослідники вивчили інші характерні повадки блогерів. Вони зокрема з’ясували, що завзяті любителі цитат часто виявляються найбільш сексуально затиснутими людьми, а шанувальники «мімішних» картинок, наприклад, із котиками, проявляють схильність до полігамності.
Ті, хто вважає за краще публікувати на своїх сторінках знімки красивих пейзажів замість Селфі, за словами вчених, «або задоволені своїм партнером, або не мають сексуальних відносин зовсім, але не страждають через це».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *