Магічний сад Будди

У Таїланді, на острові Самуї розташовано кілька величних гір. На найвищій з них можна відвідати дивовижний в усіх відношеннях Магічний сад Будди. Що ж у ньому такого незвичайного? Його територія заставлена ​​десятком приголомшливих скульптур, створених з каменю.

Всі вони зображують великого Будду, а також священних тварин та інших божеств.
У 1976 році виник цей унікальний парк. Його створив за власною ініціативою Ним Тхонгсук, простий фермер. Йому було 77 років, коли він почав працювати над цим проектом, а закінчив трудитися вже на схилі своїх років, коли йому виповнився 91 рік. У глибині саду знаходиться склеп, в якому похований творець цього саду і його дружина. Він прихований далеко від людських поглядів.

magicheskij-sad-buddy-10У цьому дивовижному тайському парку відвідувачі можуть бачити не тільки численні скульптури Будди, але і міфічні створення, сцени буддійських писань, солдат, танцюристів, ченців, навіть мешканців лісу. Багато творів мистецтва ледве помітні для відвідувачів, настільки ідеально вони вже злилися з природним ландшафтом.
У невеликій штучної печері заховалася скульптура і самого творця саду, а також його рідного брата. Відвідати Магічний сад Будди може кожен бажаючий. Вхід сюди коштує всього 80 бат. Всі ці гроші дозволяють підтримувати в порядку всю територію парку.

magicheskij-sad-buddy-9

magicheskij-sad-buddy-11

magicheskij-sad-buddy-13

magicheskij-sad-buddy-21

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *