“Зубаста вагіна” або як у ПАР берегтимуться від згвалтування

Ось як в Південній Африці вирішили боротися з ґвалтівниками. І ворогу не побажаєш …
Коли закони перестають працювати, на виручку приходить людська винахідливість. Як покарати того, хто скоює злочин, але може вийти сухим із ​​води? Як виявилося, методи є. І нехай вони не здаються тобі жорстокими, тому що по заслузі!
На крайні заходи зібралися піти в Південній Африці. Тут існує гостра проблема зі зґвалтуваннями. За неофіційними даними, від сексуальних домагань щорічно страждають мало не сотні тисяч дівчаток і жінок. З таким потоком жодна поліція не впорається!Тут наразі йдеться про спеціальний латексний картридж, який дівчатам пропонують вставляти в піхву. На внутрішній стороні цього девайса є зуби-гачки, які врізаються в пеніс ґвалтівника і викликають страшний біль.
Зняти цю штуку самостійно досить складно, потрібна бригада медиків. А де медики, там і поліція. У будь-якому випадку, поки нападник займатиметься своїм «інструментом», жертва отримає трохи часу для втечі.
Винахідниця «зубастого піхви» акцентує увагу на тому, що девайс несе в собі не лише захисну, а й певного роду виховну функцію: насильник повинен на власній шкірі відчути, що переживає жінка. Лише тоді інші відмовляться від злочинних дій.Проте винахід викликав і чимало негативних відгуків у професійних колах. Фахівці кажуть, що такий метод лише посилить реакцію і ситуація погіршиться.
А як вважаєте Ви, чи варто дівчатам застосовувати такі картриджі, чи потрібно намагатися впливати на гвалтівників іншими методами?

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *