“Материнська любов”: коли пісня – це маленька проповідь

Протоієрей УПЦ, що у м. Березані на Київщині, Олександр Клименко зізнався, що кожна пісня – це для нього маленька проповідь.
За лаштунками «Голос країни 7» протоієрей УПЦ Олександр Клименко розповів, для чого насправді прийшов на вокальне шоу та чому для нього було важливо, щоб повернувся лише один зірковий тренер.
За словами отця, кожна пісня – це для нього маленька проповідь.
Боявся того, що повернуться навіть двоє. Хотілося б, щоб повернувся лише один. Так було б трішки легше для моєї гордині – зізнається священик.
За словами Олександра Клименка, він не ставив собі за мету нікого мотивувати кудись приходити до храму. Він просто хоче бути нагадуванням про те, що є інший світ – світ душі.
Мені важливо, щоб музика дозволяла людям змінюватися, щоб слова, які звучатимуть з моїх уст, не давали можливості людям вийти із залу такими, якими вони були до цього, – каже Олександр.
За лаштунками «Голос країни 7» Олександр Клименко також зізнався, що його на шоу дуже підтримують дружина та троє діток. Зауважимо, що скоро священик стане батьком учетверте.
Цікаво, чого може навчити “зірковий тренер” Тіна Кароль, яку обрав протоієрей, який, на моє переконання, на голову вищий за усіх “зіркових тренерів” разом узятих?

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *