Еліна Світоліна виграла свій перший титул у сезоні

Українська тенісистка Еліна Світоліна в кінці минулого сезону, який завершила на 14-му місці, заявила про свої плани у цьому році потрапити, як мінімум, у 10-ку найкращих. І вже майже одразу вона почала втілювати свої плани в реальність, вигравши перший титул серії WTA. Перемігши у фіналі китайську тенісистку Шуай Пей – 6:3, 6:2. Матч тривав усього 1 годину і 9 хвилин.
– Це неймовірно, я навіть не думала, що буду виступати у фіналі, бо у мене був дуже важкий матч в 1/4. Мене радує те, як мені вдалося сьогодні зіграти. Я отримала велике задоволення від того, як тут уболівають на трибунах. Глядачі підтримували мене, щоб я грала все краще і краще.

Насамперед вітаю Шуай і її команду, для них це був хороший тиждень. Спасибі всім болбоям і суддям за вашу роботу, а також спонсорам і владі за організацію турніру на такому високому рівні. Сподіваюся, що повернуся сюди в наступному році, щоб знову отримати задоволення від цих змагань.

Спасибі і моїй команді, ми важко працювали кожен день і, мабуть, це було того варте (сміється). Велике спасибі всім, хто за мене вболівав. Під час мого чвертьфіналу, коли я поступалася в рахунку, ви мене підштовхували йти вперед. Підтримка для мене – це завжди щось особливе. Сподіваюся, в наступному році я повернуся сюди, щоб захистити свій титул.
Для нашої тенісистки це п’ятий трофей на турнірах серії WTA International (Баку, 2013-2014; 2015 Марракеш, Куала-Лумпур 2016).

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *