А ви добавляєте начальство у соцмережах: курйозних випадків звільнення

Інколи начальство може вдатися до певних чудес винахідливості, у питанні вигадування причини для звільнення “немилого” їм співробітника.
І якщо банальні запізнення, ліньки і невчасно зданий звіт як вагома причина не підходять, то привід можна знайти і більш курйозний.
1. Випадок на птахофабриці
Ця історія трапилася на птахофабриці, на якій працювали двоє приятелів. Їхнім завданням було укладати оброблені тушки птиці на рухому стрічку терміналу для подальшого пакування. Якось друзі знайшли на вулиці дохлого грифа.
Вирішивши, що такий екзотичний птах обов’язково порадує покупців більше, ніж курка, хлопці відправили грифа на упакування. Правда, після цього їхня блискуча кар’єра на птахофабриці була закінчена. Мало того, що вони були звільнені, перед відходом їх примусили продезінфікувати все приміщення.
2. Не зійшлися в музичних смаках
Випадок трапився у перукарні, у якій молоду співробітницю звільнили всього через пару місяців. Це сталося після того, як вона вирішила переключити радіостанцію, яку постійно слухали у салоні. Така “самодіяльність” не припала до смаку начальству і співробітницю в цей же день було звільнено. А може їм просто музика не сподобалася?3. Звільнено за сміх
Ніколи не смійтеся над начальством, це доводить власним прикладом ще один постраждалий від несправедливого звільнення. Джеймс займався ремонтом житла для офіцерів Міністерства оборони США. Якось йому довелося супроводжувати в апартаменти нового мешканця-генерала. У цей час відповідальні прибиральники ретельно натерли підлогу, на якій і розпростерся генерал, який не послухався попереджень супровідника.Останній вважав ситуацію вкрай потішної і не втримався від сміху. Реготав він довго, поки не був звільнений … Правда, про інцидент, що трапився він зовсім не шкодує і вважає, що здорово продовжив собі життя тоді, адже сміх, як відомо, корисний.
4. Зразковий співробітник
Менеджер настільки любив свою роботу, що був у захваті від усього, що його оточувало – колеги, графік, діяльність. У його обов’язки входила автоматизація підприємства. Із властивим йому завзяттям, співробітник довів багато дій до автоматизму.
Одного разу в компанії оголосили новий конкурс, в ході якого будуть переглянуті обов’язки співробітників, непотрібні кадри будуть скорочені. Менеджер так відповідально взявся показувати свою важливість начальству, що брався за будь-яку роботу, виконував чи не всі доручення. В ході співбесіди, бос повідомив йому, що його діяльність настільки автоматизувала всю роботу на підприємстві, що менеджеру більше нічого робити, крім як звільнитися … Отримавши відмінні рекомендації, менеджер пішов міркувати, що зайва ініціативність карана.5. Проблеми зі слухом
Один співробітник служби доставки на час відпустки начальниці отримав завдання щодня відправляти посилки якомусь Майклу Фіннові. Працівник старанно взявся виконувати доручення. Повернувшись з відпустки, начальниця жахнулася такий «старанності» співробітника. Оскільки вона просила відсилати «мікрофільм». Нещасному ж порадили купити слуховий апарат і звільнитися.6. Не переборщіть з резюме!
У газетах з вакансіями часто пошукувачі роботи підносять інформацію в дуже прикрашеному вигляді. На таке попався і наш наступний герой. Він влаштувався на роботу в компанію і встиг пропрацювати там 4 місяці, як знайшов в одній із газет оголошення про відкриту вакансію. Робота була схожою із його, проте, умови здалися невдалому здобувачеві кращими від тих, що були у нього. Він не довго думаючи, виславши резюме за вказаною адресою.Через кілька днів його викликав начальник із претензією, мовляв, якщо йому не подобається його робота, то йому варто пошукати кращу в іншому місці. Виявляється, співробітник вислав резюме на адресу свого ж підприємства. Відчайдушний працівник не розгубився і запропонував керівництву забезпечити йому умови праці, які були описані в оголошенні. Втім, його пропозиція не зустріла відгуку і його було звільнено.
7. «За крадіжку піцци»
Іноді кар’єру може зіпсувати навіть шматок піци. Один з менеджерів працював у компанії вже майже два роки. Раз, після обіду він зауважив, що колеги залишили після себе недоїдені шматки піцци на столі. Голодний співробітник вирішив, що добру не варто пропадати – все одно ж викинуть, і доїв залишки. Пізніше з’ясувалося, що залишки піцци збиралися забрати додому співробітники, а колега їх просто «об’їв» не спитавши. На перевиховання голодного менеджера викликав сам начальник, який і вирішив позбутися такого неблагонадійного підлеглого.
8. Найдивовижніше звільнення в історії
У 2009 році в США було звільнено Кімберлі Сванн.
Причина звільнення, як і сама ситуація досить курйозна. Перебуваючи на роботі, Кім поміняла статус у Facebook, заявивши: «Як нудно на роботі». Начальник дівчини, перебуваючи у неї у друзях і будучи теж онлайн у робочий час, побачивши статус, викликав підлеглу до себе. З порога він заявив: «Кім, досить нудьгувати!» І запропонував необачній співробітниці написати заяву на звільнення. А ви все ще добавляєте своє керівництво у соцмережах?

 

http://www.gogetnews.info/news/society/146903-8-samyh-kureznyh-sluchaev-uvolneniya-v-mire-foto.html

 

http://www.gogetnews.info/news/society/146756-melaninovaya-boginya-hudiya-diop-proizvela-furor-foto.html

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *