Суперечка великих, у якій перемогла “Мрія”

Авіакомпанія Boeing на своїй сторінці у Twitter вирішила похвалитися своїм надгабаритним транспортним літаком Boeing Dreamlifter. І це спровокувало невелике змагання серед авіакомпаній.
“Скажіть привіт нашому Boeing Dreamlifter”, – написали СММ-менеджери американської авіакомпанії і супроводили повідомлення зображеннями літака та посиланням на статтю про нього в Popular Science.
У відповідь на це вітання французька авіакомпанія Airbus написала: “Привіт”, і додала фото свого Airbus 300-600ST Beluga, транспортного літака, який використовується для перевезення вантажів великого розміру.До розмови приєднався український “Антонов”. “Гей, друзі!”, – написав СММ-менеджер компанії і додав фото літака Ан-225 “Мрія”, який є найбільшим і найпотужнішим у світі транспортним літаком.Після цього загання втратило сенс, користувачі соцмереж почали писати, що в цьому змаганні переміг Ан-225.
“Погоджуємося, ми не можемо змагатися”, – написав представник Airbus.
За великим рахунком ця інформація давно відома, проте не всі знають чим живуть і які проекти втілюють у життя ті ж Америка та Франція, в той час як Україна може гордитися тим, що вийшло ще з Радянського Союзу.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *