Неймовірно: ледь не під усією Європою виявлені підземні тунелі

По всій Європі простягаються тисячолітні тунелі, які ведуть від Північної Шотландії до Середземного моря!
Навряд чи хтось буде заперечувати, що ці 12000-річні підземні дороги справді вражаючі!
На думку деяких експертів, це був древній спосіб захисту людини від хижаків. У той час ці тунелі використовували на зразок нинішніх магістралей: для безпечного пересування, незалежно від воєн і погоди! Багато експертів називають ці тунелі ” підземними магістралями”!
Є ще одна цікава теорія, що ці тунелі є воротами в пекло!

Доктор Генріх Кущ, німецький археолог, довгі роки досліджував ці тунелі, і навіть написав книгу “Секрети підземних дверей у Стародавній світ”. Учений стверджує, що якщо ці тунелі збереглися понад 12000 років, значить, вони справді величезні.
Більшість проходів набагато ширше, ніж кротові нори – близько 70 см. Цього розміру достатньо, щоб через нього проповз людина.

Ці проходи чергуються із тунелями та кімнатами, у яких достатньо місця, щоб помістилися кілька людей.
У своїй книзі доктор Генрі зазначає, що в цих тунелях навіть є кілька каплиць. Можливо, вони були побудовані тому, що християнство боялося язичників, і це було своєрідним способом поширення релігії.
Цікавим є той факт, що подібні тунелі були також виявлені і на інших континентах: по всій Америці подібні споруди тягнуться на тисячі кілометрів.

Безумовно, це найбільша загадка, яку потрібно обов’язково розгадати.
Існує кілька старовинних легенд, які розповідають про «Велику катастрофу», що сталася в стародавні часи. Можливо, ці історії стануть доказом того, що перші люди вийшли з підземних печер, у яких були величезні селища і навіть цілі міста!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *