Як Росія вирішила до Трампа підлизатися

У російському місті Златоуст Челябінської області випустили монети із зображенням новообраного президента США Дональда Трампа. Про це повідомляється на сайті компанії-виробника.
Клієнтам пропонуються три варіанти монети з Трампом – кілограмові срібні, комбіновані зі срібла і золота, а також золоті, вагу яких не вказано.
Найбільше інформації про срібні монети. Вони мають діаметр 12 см. Монети ручної роботи, виготовлені методом художнього лиття. Срібло 925 проби.

На аверсі – портрет вигляд збоку Трампа, з написами по периметру: Donald John Trump і 45 the President of United States of America. На реверсі зображено Статуя Свободи на тлі прапора США. По периметру розташовані написи: In Trump We trust – за аналогією з фразою In God We Trust, розміщеної на доларових банкнотах, і United States of America.
Випуск монет приурочений до інавгурації Трампа, яка відбудеться 20 січня. Всього планується випустити 25 монет зі срібла, 15 комбінованих і 5 золотих монет.
Нагадаємо, раніше в Росії випустили цукор із зображенням Трампа. Виробники продукції зробили це в надії на те, що відносини Росії і США “стануть солодшими”.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *