Практична сторона маркетингу: ТОП-8 книг з практики маркетингу

1. Клепик Михайло. «Збільшення продажів без особливих матеріальних витрат»
Книга побудована на досвіді роботи автора в пересічних російських компаніях на посаді менеджера з маркетингу, продажу, реклами.
Тут немає теоретичних вишукувань і складних графіків, тільки реальні дії, робота з клієнтом (разом із ним).
Описані незатратні маркетингові прийоми, які можуть використовувати всі компанії.
2. Таборова А.Р. «Розумний мерчандайзинг»
Щодня в кожному місті здійснюється величезна кількість покупок. Чим би не керувався в момент вибору покупець, купуючи товар, він дає прибуток магазину або простому торговому лотку.
Які чинники підштовхують покупця до певного вибору? На що звертає увагу споживач, а що залишається непоміченим? Як зробити так, щоб саме ваші продукти заповнювали споживчі кошики?
На ці та багато інші питання ви отримаєте відповіді, прочитавши цей посібник.
3. Мазилкина Е.І. «Управління конкурентоспроможністю»
У посібнику викладено теоретичні підходи до управління конкурентоспроможністю.
Визначено значення національної доктрини і роль конкурентних переваг у формуванні конкурентоспроможності, розкрито специфічні особливості ринкових структур і поведінку організації залежно від типу ринку, розглянуто стратегії сегментації та позиціонування, проаналізовано особливості використання маркетингових інструментів для забезпечення конкурентоспроможності підприємства.
Співавтор: Панічкіна Р.Р.
4. Моісеєва Н.К. «Управління маркетингом»
Представлені матеріали з теоретичних основ і практичних прийомів формування стратегічних і тактичних маркетингових рішень, вибору товарних і цінових стратегій, видів та умова позиціонування товару і власне фірми на ринку, а також стратегій розподілу і просування продукції до споживача.
На прикладі виробничих ситуацій розглянуті особливості організації та управління маркетингом з урахуванням сучасних інформаційних технологій та можливостей системи Marketing Expert.
Співавтор: Конишева М.В.
5. Соловйов Б.А. «Управління маркетингом»
Модуль “Управління маркетингом” входить до складу 17-модульної програми “Управління розвитком організації”.
Модуль охоплює сферу маркетингу, в широкому розуміні, де далеко не все зводиться лише до діяльності збутових служб і компаній. Він призначений як для менеджерів виробничих підрозділів, які знайдуть у ньому основу для інтеграції своїх завдань з маркетинговою стратегією компанії, так і для професіоналів ринкових досліджень і рекламних кампаній. Особливістю посібника є використання великої кількості конкретних навчальних ситуацій і прикладів з російської практики.
Матеріал модуля орієнтований на отримання теоретичних знань і практичних навичок у сфері комплексного управління маркетингом на підприємстві. При цьому в даному викладі матеріал модуля слід розглядати насамперед як структурну складову загального матеріалу з “Управління розвитком організації”.
6. Джек Траут. «Почуття коня»
Те, що ви працюєте старанно, вірите в себе і думаєте позитивно, не возведе вас на вищий щабель успіху. Справа в тому, що успіх більше не з’являється зсередини вас.
Успіх – це щось, що вручають вам інші. Як змусити інших привести вас до успіху, є темою цієї книги. Іншими словами, ви повинні вийти на ринок і продавати себе.
7. Українцева А.А. «Шпаргалка по маркетингу»
Посібник містить усі питання екзаменаційних багетів з навчальної дисципліни «Маркетинг».
Доступність викладу, актуальність інформації, максимальна інформативність, враховуючи невеликий формат посібника, – усе це робить книгу незамінною при підготовці до здачі іспиту.
8. Соловйов Олександр. «Екстрим-маркетинг»
Кілька років всюдисущі журналісти “Секрету фірми” розкопували в малозрозумілому маркетинговому Ельдорадо нові ідеї і прийоми. Настав час підбити проміжні підсумки цієї довгої і нелегкої роботи.
“Екстрим-маркетинг” виносить на осуд читачів унікальну добірку маркетингових знань, інструментів, проектів.
Ми ретельно просіяли величезний масив інформації, вибравши найзначиміші, актуальні і перспективні західні та вітчизняні маркетингові новинки. Найсвіжіші знахідки супроводжуються коментарями та інтерв’ю фахівців, консультантів і вчених, завдяки цій книзі тепер кожен може ознайомитися з кухнею маркетингу, дізнатися професійні секрети відомих маркетологів.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *