Американці вирішили пересісти на триколісні авто?

Американська компанія Vanderhall випустила бюджетну версію свого триколісного автомобіля власної розробки. Старша модель під назвою Laguna оснащена турбомотором General Motors об’ємом 1,4 л і потужністю 200 кінських сил. У парі з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач автомобіль розганяється з місця до 100 км/год усього за 4,5 сек., а максимальна швидкість з міркувань безпеки обмежена електронікою на позначці 220 км/год. Маса “Лагуни” становить 703 кг, – зазначає “Популярна Механіка”.
Нова модель під назвою Venice теж побудована на алюмінієвій рамі, але панелі кузова зроблені не з вуглепластика, а з дешевшого склопластику. Силовий агрегат залишився колишнім, як і час розгону до 100 км, а максимальна швидкість стала на 10 км/год меншою. Вага бюджетної моделі – 623 кг. Є підігрів сидінь, аудіосистема і вітрозахисний дашок, який встановлюється за сидіннями.Спереду встановлена ​​пара коліс розміром 235/35 R19, а ззаду – колесо розміром 315/30 R20. Vanderhall Venice може перевозити двох людей, але в багажник об’ємом всього 75 л помістяться лише пара дамських сумочок. Бюджетна модель пропонується в трьох кольорах: “сіре вугілля”, “чорна безодня” і “білий іній”. Виробник уже приймає попередні замовлення, а випускати триколісник будуть у містечку Прово, штат Юта.

Для замовлення Venice потрібно внести депозит розміром 250 дол., а повна вартість незвичайного автомобіля складе 29950 дол. За ці гроші, звісно, можна придбати непоганий “повноцінний” автомобіль, а старша модель Laguna обійдеться і зовсім в 49950 дол. Однак Vanderhall робить ставку на цінителів, яким неодмінно потрібен “триколісник”, а конкурентом американці вважають британський Morgan 3-Wheeler.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *