Сад космічних роздумів у Шотландії

Незвичайний і чудовий сад космічних роздумів своїм виглядом призначений для постійного нагадування про велич Всесвіту і про місце Людини в Космосі. Сад розташований у Шотландії, в приватному маєтку Портрек Хаус.

P2Ідея створення цього приголомшливого саду належить подружній парі – постмодерністському архітектору Чарлзу Дженксу, автору «Біблії постмодернізму», і його дружині, експерту з китайських садів, по імені Меггі Чесвік. Сад відрізняється від звичного, у ньому немає великої кількості рослин, але він запам’ятовується рельєфними ландшафтами, майстерно і гармонійно розведеними елементами сучасного мистецтва, такими, як алюмінієві клумби.sad-kosmicheskix-razmyshlenij-1

Exif_JPEG_PICTUREМета створення саду – поєднувати природу з досягненнями науки – ботаніки, фізики, хімії та математики. Наприклад, у саду можна наштовхнутися на спіраль ДНК і математичні формули, чорні дірки і геометричні задачі. Усе, що завгодно, тільки не класичні живоплоти і квіткові клумби. Для відпочинку мандрівників пропонується альтанка безглуздості, у якій можна поміркувати над ницістю людини у Всесвіті. Філософії саду сприяє і те, що головна його особливість – дотримання китайських традицій, що в поєднанні з типовістю шотландських пейзажів створює незвичайний образ.

sad-kosmicheskix-razmyshlenij-20

sad-kosmicheskix-razmyshlenij-27

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *