Ці музеї наважаться відвідати лише відчайдушні сміливці

Це далеко не найприємніші місця у світі.
Світ доволі таки різноманітний. Кожен народ має свої особливості. І почасти буває, що те, що для одного народу є дивним, то для іншого – буденність. Не є вийнятком і музеї.
Зараз практично можна знайти музеї, присвячені буквально чому завгодно. Але все ж в існування деяких із них важко повірити, поки не побачиш їх на власні очі. Тут зібрані найнезвичніші музеї з усього світу, відвідати які з різних причин наважиться далеко не кожен.
1. Музей Ліззі Борден, з ночівлею і сніданком (Фолл Рівер, США)
Не дивно, що місце вбивства Еббі і Ендрю Борден було перетворено на музей. Більш того, в цьому будинку, який відомий своїми привидами самої Ліззі і батьків, яких вона вбила, відвідувачам пропонується переночувати і поснідати.
2. Музей вампірів (Ле Ліла, Франція)
Жодна поїздка у Францію не буде повною без відвідування музею вампірів у Ле Ліла (комуна в околиці Парижа). У музеї, куди можна потрапити лише за попереднім записом, можна побачити присвячені вампірам книги, плакати, реквізит із фільмів і навіть автографи акторів, які грали Дракулу. Відвідування музею включає тривалу бесіду з куратором Жаком Сиргентом, який розповість історію вампірів загалом, французькі легенди, пов’язані з ними, витоки цих легенд у фольклорі, а також про місце вампірів у поп-культурі.
3. Підводний музей мистецтв (Канкун, Мексика)
Поїздка в цей музей потребує трохи більше зусиль, ніж більшість інших, оскільки він розташований на глибині кількох метрів під поверхнею океану. Музей було створено з метою привернення людей до проблеми збереження природних коралових рифів навколо Канкуна, які сильно постраждали від напливу туристів. Відвідувачі можуть замовити тригодинний тур, який включає 45-хвилинний снорклінг, під час якого можна побачити статуї та скульптури під водою, природну живу морську природу, а також коралові рифи. Кожна статуя зроблена з матеріалу, безпечного для морської флори і фауни і на деяких з них вже почали зростати корали.
4. Музей сільничок і перечниц (Гатлинбург, США)
У містечку Гатлинбург, що уштаті Теннессі, можна відвідати музей, у якому експонується найбільша в світі колекція сільничок і перечниць. Власники і куратори цього химерного і своєрідного музею збирали 20 тис. експонатів (окремі датуються XVI ст.) протягом 25 років. Вхід у музей коштуватиме $3. Ще один музей сільничок і перечниць є в Гуадалесті, Іспанія.
5. Музей Mutter Museum (Філадельфія, США)
У Mutter Museum у Філадельфії можна побачити майже все, що пов’язано з історією медицини. Тому людям зі слабким шлунком або просто надмірно вразливим не рекомендується відвідувати його. Серед колекції Mutter Museum можна знайти більше 3000 скелетів. Але це не просто скелети –  це зразки різних захворювань, травм, а також унікальних випадків патологічної анатомії. У музеї є близько 1300 зразків заспиртованих біологічних тканин, серед яких є навіть частина мозку професора Альберта Ейнштейна.
6. Музей тортур (Ресхаймюд-ам-Райн, Німеччина)
У світі є багато музеїв тортур, але лише деякі з них розташовані в страшному старому будинку подалі від людей, як у Рюдесхаймі. Тут можна знайти 144 різних знаряддя тортур, які використовували протягом усього середньовіччя (диби, колінні гвинти, кігті для грудей, вилки єретиків, ремені цнотливості, лещата для голови, ганебні маски, сокира ката тощо). Одним із найцікавіших експонатів є стілець для допиту, який використовували під час іспанської інквізиції. Є також ціла секція, присвячена полюванню на відьом протягом усієї історії.
7. Музей Вент Хейвен (Форт Мітчелл, США)
Навряд чи багато людей захоче відвідати музей, де виставлені сотні страшних маленьких ляльок. Вент Хейвен як раз може похвалитися найбільшою в світі колекцією ляльок, в яких всередині вмонтовані гучномовці. Від цього бурмотіння ляльок, мабуть, легко збожеволіти. Колекція веде свій початок від особистого друга Вільяма Шекспіра, п. Бергера, який дуже переживав, що його величезну колекцію розграбують після його смерті. Щоб уникнути цього, Бергер заснував некомерційну організацію, присвячену мистецтву “черевоговоріння”. У підсумку, колекція після його смерті стала ще більшою.
8. Ісландський фалологічний музей (Ісландія)
Цей музей на землі вікінгів може похвалитися найбільшою колекцією пенісів і частин пеніса у світі. Колекція містить 280 зразків пенісів 93 окремих видів. Більшість «експонатів» належать морським ссавцям, зокрема китам і тюленям. Природно, що в колекції є й людські пеніси.
9. Музей презервативів (Нонтхабурі, Таїланд)
На околиці Бангкока у Нонтхабурі є незвичайний музей, який було відкрито Міністерством охорони здоров’я. Заклад цей досить важко знайти, проте тут можна дізнатися буквально все про презервативи. Однак щоб потрапити сюди, треба отримати дозвіл у Міністерстві. Крім тисяч різних гумових виробів №2» у музеї є виставка різних фалічних пристроїв і помп для пеніса.
10. Музей волосся (Аванос, Туреччина)
На стінах печери в турецькому Аваносі можна знайти найбільшу колекцію людського волосся на планеті, зокрема жіночого. Музей, який було відкрито в 1979 р., навіть потрапив завдяки цьому факту в Книгу рекордів Гіннеса (тут лише жіночого волосся є 16 тис. різних зразків).

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *