Читаємо по губах: що можуть розказати губи про її власника

Досі вважаєш, що дізнатися про людину можна, тільки поспілкувавшись із нею? А ось і ні! Виявляється, що навіть зімкнуті губи можуть багато розповісти про їх власника(цю).
Ось зокрема, що можна дізнатися про характер співрозмовниці за формою її губ. Усе, що тобі потрібно, — це подивитися на картинки нижче, і знайти потрібну форму.
1. Широкі повні губи
Власниця таких губ — дуже азартна людина. Вона енергійна, любить ризик, не боїться брати ініціативу в свої руки і вважає себе ковалем свого щастя. Якщо їй сподобалося щось (чи хтось) вона намагається здобути це негайно.
Від чоловіків дама з такими губами очікує прояву такої самої рішучості. Супутник її життя має бути чудовим коханцем і вміти приймати рішення. Матусиному синочкові поруч із нею не місце!
2. Невеликі повні губи
Це дуже романтична особа, яка в житті керується емоціями, а не розумом. Її життя повне злетів і падінь, інакше у неї не виходить. Така жінка — ідеальна жилетка, щоб поплакатися, і, напевно, тому її так люблять навколищні.
Образ ідеального чоловіка для неї — це своєрідний мікс із того, що пишуть у жіночих журналах і любовних романах, тому знайти партнера, який їй підходить, і прийняти його таким, як він є, їй вдається зі значними труднощами.3. Верхня губа більша від нижньої
Власниця таких губ — природжений лідер. Вона береться за справу ґрунтовно і доводить усе до кінця. Її життєве кредо: «Усе або нічого!», і тому її дратують ті, хто береться за купу справ і нічого не доводить їх до кінця. Вона дуже любить командувати, тому на керівній посаді почувається як риба у воді.
Чоловік її мрії має бути таким самим амбітним і націленим на підкорення нових вершин. Ось тільки уникнути конкуренції зі своїм чоловіком для неї практично неможливо.4. Нижня губа більша від верхньої
Таємнича незнайомка — ось її точний опис. Вона виділяється з натовпу. Чоловіки кидають їй услід погляди захоплення, а жінки потайки ненавидять її. І цю панночку таке становище речей цілком влаштовує.
Вона вважає, що поруч із нею має бути воістину унікальний чоловік, на пошуки якого вона готова потратити чимало часу. Ця “серцеїдка” не відчуває браку шанувальників, але запасти в душу їй зможе лише той, хто спочатку не звертає на неї найменшої уваги. Але це тільки спочатку…
5. Широкі тонкі губи
Перед нами реалістка, яка твердо стоїть на ногах. Вона мало мріє і не будує повітряних замків, вона воліє конкретику. Ця дівчина не поспішає одягати рожеві окуляри, навіть закохавшись, і щоб їй потрапити “у вир з головою”, має трапитися щось нереальне й екстраординарне!
Від чоловіка вона не чекає романтичних сюрпризів і особливого винахідництва, головне, щоб її партнер був надійним.6. Маленькі тонкі губи
Це губи природженого оптиміста. Їй притаманний авантюризм, вона ні дня не може прожити без пригод. Ця дівчина настільки вірить у себе, що готова взятися за ризиковану справу, а ось стандартні проекти для неї нудні й нецікаві.
Це дуже сильна жінка, тому часто вона відлякує чоловіків. Поруч із нею може бути тільки такий самий вольовий чоловік, як і вона сама. Жоден підкаблучник довго біля неї не затримається.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *