Як укранський боксер Америку підкорював

Чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі Олександр Усик технічним нокаутом дев’ятому раунді переміг Табісо Мчуну.
Олександр Усик (11-0, 10 КО) – TKO 9 – Табісо «Рок» Мчуну (17-3, 11 КО)
Статус: поєдинок за титул чемпіона світу за версією WBO у важкій вазі (до 90,7 кг)
Старт поєдинку виявився за Табісо. Незважаючи на перевагу чемпіона в розмаху рук, південноафриканцеві вдалося налаштувати відмінну роботу джебом, що дозволяло йому набирати очки. Усик теж налягав на роботу передньою рукою, але в перших двох раундах надавав перевагу вицелівать корпус, мабуть, виконуючи поставлене кутом завдання зробити все, щоб уповільнити мобільного противника.
Перші два раунди залишилися за суперником, який, крім класного джеба, кілька разів вистрілював робочою лівою. Тільки з третього раунду українець став діяти активніше і почав також підключати інші удари, окрім джеба. Акценту в атаках Олександра не було, проте він став більш зайнятим у рингу і перестав робити тривалі паузи.
У шостому раунді Усик почав додавати обертів і це миттєво принесло результат. Багатоударна серія чемпіона змусила Мчуну двічі опускатися на коліно: і якщо перший раз рефері зафіксував поштовх від чемпіона, то вдруге південноафриканець таким способом рятувався від навали опонента.
Чемпіон WBO утримував перевагу, але не був бездоганний у захисті. Так у восьмому раунді він напропускав у відповідь чимало ударів від опонента. На щастя, все закінчилося добре.
Дуже влучно зазначив легендарний Рой Джонс-молодший, який коментував цей бій на HBO: «У Мчуну дуже швидкі руки для таких великих хлопців, як Усик».
Дев’ятий раунд вийшов найяскравішим у поєдинку. Усик знову накрутив темп і його противник вкотре змушений був ставати на коліно. Кримчанин кинувся добивати опонента, який усвідомив, що свої шанси на успіх необхідно шукати у розмінах. Олександр не став відступати, і боксери кілька секунд “рубалися”, поки Мчуну знову не присів на канвас. На цей раз рефері припинив поєдинок.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *