Ржака! Зі щоденника Домовичка

Зі щоденник домовичка:
12 вересня. Завів новий зошит. Сиджу на холодильнику, пишу. Третя ночі. Господиня жере ковбасу і думає, що її ніхто не бачить.
13 вересня. Кіт линяє. Я чхаю. Господиня хреститься.
15 вересня. Читали з котом Камасутру. Ну як читали?.. Ржали з картинок. Але потім багато думали.
16 вересня. Кіт насрав під ліжком. Питав у нього – навіщо? Каже – саме якось вирвалося. Переживає. Запитує у мене, де можна сховатися на пару днів.
17 вересня. Коханець господині поліз за тапочками і вляпався в … історію. Кіт сидів на шафі і вдавав, що витирав там пил. Хахаль поліз за ним, звалився і зламав руку. Я від сміху впав разом із люстрою на господиню. За календарем – сприятливий день.
19 вересня. Хахаль поки не приходить. Господиня налупила тапком кота. Тепер він зі мною не розмовляє. А я ж ні причому?
20 вересня. Підкинув коту записку з пропозицією миру. Той довго вдавав, що вміє читати. В результаті зжер її і сказав, що згоден. Здається, я його недооцінював. Переховав щоденник.
22 вересня. Рубалися з котом на щигля в камінь-ножиці-папір. Нецікаво з ним грати. Тому що крім паперу він нічого поставити не може. Тепер лежить на ліжку і скаржиться на головний біль.
23 вересня. Приходив сантехнік. Попросив ключ на шістнадцять. Я йому подав. Що за звичка – непритомніти?
25 вересня. Знову піп, знову кадило. Попросив його сильно не диміти. Він сказав, що раз гроші заплачено, треба потерпіти. Натякнув йому про відкат. Він зробив вигляд, що перестав мене чути.
26 вересня. Сказав коту, що в герані багато вітамінів. Що будеее?..
27 вересня. Господиня другий день спить зі світлом. Я періодично вимикаю. Заважає ж … Кожного разу засинаю під молитву. По-моєму, Єсенін краще писав.
28 вересня. Відзначали день народження кота. Пили валер’янку, каталися на шторах, співали пісень. Увечері сиділи на підвіконні. Кіт ходив по парапету і кричав, що якщо впаде, то ні фіга не буде, тому що у нього дев’ять життів. Таким поганим по п’яні стає …
29 вересня. Хреново … Молока б …
30 вересня. Дивилися з котом Animal Planet. Каже, що всі леви “тупі качки”, тому що сидять на анаболиках. Мені здається, просто заздрить.
2 жовтня. Сказав коту, що якщо сидіти в коробці, реально можна схуднути. Ходжу, ржу …
3 жовтня. Завтра до нас в гості приїжджає мама господарки. Чекаємо-с …
4 жовтня. Ось і дочекалися. Приїхала мама господині. Зустрічав я її хлібом-сіллю. Тобто крихтами на ліжку і сіллю в чаї. Не люблю гостей. Кіт сказав мені, що я – соціофоб. Я не сперечався.
5 жовтня. Хахаль у гіпсі приходив знайомитися з мамою. Такого нахабства не витримав навіть толерантний кіт. Все таки насцяв. У черевик. У правий.
6 жовтня. Коту влетіло і від господині, і від Зінаїди Захарівни – її матері. Хахаль утримався. Кіт переніс усе доволі героїчно. Потім запитував у мене – чи не схожий він на Жанну Дарк. Звідки він про неї знає?
7 жовтня. Грали з котом у футбол пробкою від шампанського. Зінаїда Захарівна наступила на неї і влетіла чолом прямо в шафу. Тепер називаємо її Зінедіном Зіданом. Позаочі, звісно ж.
8 жовтня. Господиня скаржилася Зідану на мене. Вона відповіла, що це все маячня і прибрала мою чашку з молоком. Це війна. Карфаген має бути зруйнований.
9 жовтня. На екстреному засіданні, кіт оголосив себе нейтралітетом. Зрадник! Нічого, сам упораюся.
10 жовтня. Вночі душив бабку. Хоч би що! Тепер вона ще й хропе, як старий кінь!
11 жовтня. Сьогодні о другій ночі, господиня і бабка зіткнулися лобами біля холодильника. Зустріч кишкоблудів на Ельбі, блін!
12 жовтня. Воювати немає настрою. Весь день валявся на ліжку з бабкою, Дивився 27 сезон «Поля Чудес» на DVD. Ржав з її коментів.
14 жовтня. Розмірковували з котом про теорію струн. Зійшлися на тому, що на шестіструнці злабати «Восьмикласницю» набагато простіше.
15 жовтня. Включили опалення. Нарешті! Кіт думає, що фільм «Батареї просять вогню» про працівників ЖКГ.
16 жовтня. Сказав котові, що якщо залізти на стіл на кухні, то цим він утвердить своє лідерство в квартирі. Той довго сумнівався, але поліз. Господиня з’явилася як завжди раптово. Пролітаючи повз мене, він встиг обізвати мене гівном. Причому двічі.
17 жовтня. Уночі шепотів бабці на вухо, що їй пора додому. Вона встала і пішла жерти пельмені. Жінки одним словом … Ніякої логіки …
18 жовтня. Кіт вирішив кинути їсти Kitekat. Ходить злий, нервовий. Уночі аж п’ять разів ходив на балкон, наче б то в туалет. Kitekat’ом несе за версту. Зірвався, але продовжує стверджувати, що може кинути в будь-який момент. Але не кидає, тому що це його заспокоює.
19 жовтня. Здається, бабця збирається додому. О, Слава Перуну!
20 жовтня. Влаштували бабці проводи. Кіт насрав (!) їй у калоші. Мабуть, вона його теж дістала. Бабця не помітила, так і потопала. Навчив кота “мочити краба”. Гідний вчинок. Прощай, Зінедін! Ти назавжди залишишся в наших серцях! Ми запам’ятаємо тебе таким – у калошах, повних гівна …
22 жовтня. Впустив на господиню ікону. Моя миска повернулася на місце. Здається, ми починаємо знаходити спільну мову.
23 жовтня. Сказав котові, що кігті найкраще заточуються об м’які меблі. Тепер сидить у замкненій коморі і кричить частівки з матюками про Домовиків. До речі, деякі досить таки нічогенькі.
24 жовтня. Коханцеві зняли гіпс. Приходив сьогодні. Вивчаю анатомію. Пишуть, що дуже легко ламається ключиця. На ній і зупинимося.
25 жовтня. Господиня хоче завести собаку. Кіт ссить в повному розумінні цього слова, і в кутах. Подивимося, хто кого …

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *