Корисне усамітнення: як відлюдник за 25 років перетворив печеру на казку

Високо в пустелях Північного Нью-Мексико є звичайна на перший погляд печера “Digger”. Але насправді це не так. Зайшовши всередину можна просто ахнути від здивування.
Ра Полетт, який вирішив відірватися від реального світу, перетворив її у нереально красивий шедевр. На це він потратив аж… 25 років. Останні 25 років, які він провів тут лише у компанії зі своєю собакою, він займався різьбленням піщаника посеред пустелі, вкладаючи всю душу й натхнення в неймовірної краси фігури із приголомшливою деталізацією. Полетт витрачав сотні годин на кожен елемент. Робота, зафіксована на відео, зайняла 900 годин. При звичному 8-годинному робочому дні, це майже в п’ять з половиною місяців!
Полетт не вважає себе художником, лише людиною, що висловлює свої почуття у пристрасті до роботи, а метою було надихнути інших людей відкривати свої емоції та сприймати дива навколишнього світу у їх неймовірній повноті на фарбах.
Його робота залишалась непоміченою, допоки режисер-документаліст не почув про його проект у високогірній пустелі. Після трьох років зйомок, про “Печеру Digger” заговорили безліч телеканалів… саме те, чого й бажав Поллет.
На цьому відео показано гіпнотизуючий процес роботи Полетт, в яку від вкладає усе своє серце.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *