Столиця Йорданії — древнє місто Амман

На семи вершинах Йорданії на 773 м над рівнем моря розкинулося місто Амман — столиця Йорданії. 65 км віддаляє столицю Гашимітського Королівства від Ієрусалиму і 35 від Мертвого моря.

Історія міста нараховує кілька тисячоліть.

iordaniya.jpg.crop_displayАмман під назвою «Рабат-Амон» у середині II тис. до н. е. був столицею Аммонського царства. За довгу історію місто побувало під владою ассирійців, персів, греків та римлян. Саме тому прадавні будівлі, що вціліли після землетрусів, відображають архітектуру цих великих народів.

amman_jordania8

Scenes of JordanСучасний Амман — досить колоритне і унікальне середньовічне місто з вузькими вуличками та невисокими будинками з білого вапняку, а також реліквіями минулого — мусульманськими мечетями та християнськими церквами.

Scenes of Jordan

Scenes of Jordan

Scenes of JordanМісцеві жителі часто одягаються по звичаю в довгі шовкові халати, незважаючи на спеку, що панує в столиці Йорданії з травня й аж до вересня.

amman_jordania))Столицю Йорданії нині називають «містом контрастів», адже в ній переплелося минуле і сучасне. Подих сучасності привнесли місту сучасні райони з елітними ресторанами, комфортабельними готелями та модними бутіками. Тоді як про історію кількох тисячоліть свідчать римський амфітеатр, зведений в 151 році до н. е., руїни античного храму, цитадель, палац Умейядів (Храм Геркулеса), Візантійська церква. Руїни древнього йорданського міста Джераш, недалеко від Аммана, столиці Йорданії.

Scenes of Jordan

Scenes of Jordan

Scenes of Jordan

Амман, який заворожує

Scenes of Jordan

Amman from the Citadel

Червоне море неподалік від столиці Амман
Scenes of Jordan

Scenes of Jordan

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *