Зізнання автоексперта: як на СТО обманюють водіїв

Майстри СТО виманюють у клієнтів на 20-30% більше грошей, ніж коштує реальний ремонт автомобіля, помітили у Міжнародній федерації захисту прав водіїв.

Ремонтники роблять це за різними схемами й у майстернях абсолютно всіх класів — від гаражних до станцій міжнародних компаній.
“Найбільше переплачують за ремонт водії-початківці й жінки. Перших автомайстри визначають одразу”, – розповідає автоексперт Микола Руденко.
У великих автосервісах за найменшої неполадки пропонують міняти цілі вузли. Нерідко беруться змінювати ненові деталі, які можуть ще працювати протягом року-двох.
У гаражних майстернях здебільшого можуть зумисне пошкодити якусь недорогу деталь під час ремонту, аби потім встановити свою за більшу вартість.
“Якщо говорити про проходження технічного огляду, який роблять кожні 10-15 тис. км, то у “крутих” автосервісах прийнято неповністю міняти масло. Водій все одно не перевірить, повністю замінили чи ні. За діагнозтику електроніки також не соромляться брати гроші. Свічки запалювання можуть поміняти на поношені, але в кращому стані. Повітряний фільтр не змінюють, а лише продувають компресором”, – каже колишній автослюсар Олександр Кошилець.
Найбільше наживаються на діагностиці й ремонті ходової частини.
“Для більшості водіїв ходова частина — це чорний ящик. Якщо диски подряпані й пом’яті, значить власник ям не минає. А значить можна говорити про заміну стійки стабілізатора та рульового наконечника. Це 200-700 грн, залежно від марки автомобіля. При цьому в порядку речей є установка старих деталей”, – зазначає він.
Якщо власник машини скаржиться на проблеми, то з нього беруть ще більше грошей.
“Такі потенційно готові платити за ремонт. Їм легше щось запропонувати. Найчастіше впарюють чистку карбюратора, перепрошивку центрального блоку управління. За це беруть від 700 грн”, – говорить Олександр.
Під час кузовного ремонту на фірмових СТО можуть узяти гроші за знімання-установку деталі. Насправді її не зніматимуть.
“Це найчастіше стосується знімання дверей і скла. Так на порожньому місці заробляють 500-600 грн. Також під час кузовного ремонту на сусідню деталь можуть розпилити лише над фарбою, а візьмуть гроші за її пофарбування, підготовку до цього, підбір фарби й полірування. Таке буває, коли вдарене одне крило. Нерідко пропонують зробити перехід фарби на двері, аби свіжопофарбована деталь не була помітною”, – каже спеціаліст.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *