У передчутті поєдинку або літаючий стіл на прес-конфереції

Один із головних скандалістів професійного боксу Дерек Чісора (26-6, 18 КО) відзначився черговою дикою вихідкою – британський супертяж на фінальній прес-конференції кинув столом у свого суперника Ділліана Уайта (18-1, 14 КО).
Чісора ніколи не входив до еліти супертяжів. Але свою “славу” він здобув завдяки своєму жахливому характеру, через що його знає чи не кожен уболівальник боксу. Чотири роки тому британець вліпив ляпаса Віталію Кличку, а потім бризнув водою з рота в обличчя Володимиру Кличку. Згодом була сутичка із ще одним британцем Девідом Хеєм, а сьогодні в Манчестері Чісора зірвав прес-конференцію перед боєм із чемпіоном Великобританії Ділліаном Уайтом.
Під час перепалки, в якій боксери обмінювалися “колючими” репліками, Чісора не витримав і жбурнув у бік суперника стілом. Згодом скандаліст заявив, що Уайт погрожував його життю.
Ділліану Уайту 10 грудня доведеться вдвічі більше побоюватися Дерека Чісору, який, як виявилося, любить кусати суперників за груди. Про це заявив сам Уайт, поскаржився на поведінку Чісори під час зйомок анонсу бою для телеканалу Sky Sports.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *