4-річна дівчинка, у якої лейкемія, «виходить заміж» за улюбленого доктора.

Якщо дитина невиліковно хвора, лікарі і медсестри намагаються зробити все можливе, щоб діти посміхалися. Зробити так, щоб на обличчі у смертельно хворої дитини з’явилася усмішка – один із найнадійніших методів лікування!
4-річна дівчинка Аббі, що страждає на лейкемію, буквально світилася від щастя, коли її улюблений доктор втілив її мрію в реальність.
Це Аббі, 4-річна дівчинка, що страждає від гострого лімфолейкозу.
Аббі є пацієнткою дитячого ракового центру в Нью-Йорку.  Її сім’я й усі лікарі клініки прагнули хоч чимось порадувати дівчинку. Незважаючи на страшну хворобу в настільки юному віці, дівчинка завжди була позитивно налаштована!Для дівчинки кожен день був боротьбою зі смертю, проте їй трапилася людина, яка сильно прив’язалася до неї, і дівчинка теж її полюбила. Це був доктор Метт Хіклінг. Саме він лікував її, кожного дня робив їй уколи. Маленька дівчинка дуже полюбила його і сказала матері, що хоче вийти за нього заміж.Метт дізнався про бажання дівчинки і вирішив зробити сюрприз своїй милій пацієнтці. Весь медперсонал підключився, і вони разом реалізували мрію дівчинки прямо в лікарні! Метт «зробив їй пропозицію». Як і прийнято, вони обмінялися обручками, пригостили один одного тортом і танцювали!Метт написав про свято –«Сподіваюся, Аббі і її рідні будуть пам’ятати цей день, коли настануть складні часи… я точно буду»Метт навіть подарував своїй «нареченій» автомобіль, на якому їздять зазвичай молодята.Наразі Аббі завдяки підтримці рідних і друзів (й однієї особливої для неї людини) почувається чудово і навіть готується піти в дитячий садок. Оптимізм допомагає їй переносити всі труднощі.
Цей день Аббі і її родина ніколи не забуде!

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *