“Хто, як не ти?” – Христина Соловій

Христина Соловій презентувала новий відеокліп на авторскуя пісню “Хто, як не ти?”, що стала першим синглом до майбутнього альбому співачки.Втілювати музичні ідеї молодій співачці допомагають її продюсер Святослав Вакарчук і саундпродюсер Мілош Єліч.
“Після того, як я написала першу свою пісню “Тримай”, у мене з’явилося стільки музичних ідей, що я ледь встигала їх записувати. Сил додає успіх дебютного альбому. Тоді я відчула, що моя творчість цікаво людям. Разом зі Святославом ми прийняли рішення про запис альбому вже авторських пісень. в першу чергу в команду увійшов саундпродюсер першого альбому Мілош Єліч. Мені здається, він особливо тонко відчуває мої пісні і розуміє, як потрібно аранжувати мелодію, щоб вона запала в душу. “Хто, як ти не?”, написана два роки тому, стала однією з перших моїх пісень і я безмежно щаслива, що можу сьогодні її представити своїм слухачам”, – розповіла співачка.
Режисером кліпу став молодий київський кліпмейкер Андрій Бояр, який здобув популярність завдяки співпраці з Pianoбой, O.Torvald, Dakh Daughters, Брюнетки Shoot Blondes, 5 Vymir.
“В основі пісні – драматичні стосунки двох закоханих людей. Метою було помістити Христину в такий часопростір, де все навколо неї рухається задом наперед, а майбутнє і минуле тісно переплітаються. У цьому світі героїня намагається знайти свого героя, і зрозуміти, що ще можна відновити спалений міст між ними. Ідеєю кліпу було ілюструвати ці відносини через певний символізм, який уособлює міст як зв’язок між людьми. Міст спеціально побудували з сірників на замовлення у майстра. Сірники як матеріал вибрали не випадково, адже вони уособлюють швидкоплинність вогню, – маленький спалах, з якого може статися велика пожежа, і спалити мости між людьми”, – розповів режисер кліпу.

Міст створив львівський майстер Іван Борисяк, на що він витратив близько двох тижнів і 25 000 сірників (624 коробки). Розміри моста досягали 220 см у довжину, 90 см у висоту.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *