Посміхніться: правдива класифікація лікарів

Терапевт
Це не лікар, це менеджер. Він поняття не має, як вас лікувати, але може сказати, хто це знає. Якщо знає, хто це знає. Але не факт, що той, кого він знає, знає, як вас лікувати. Загалом, незважаючи на те, що медицина зробила крок далеко вперед, надія залишається лише на Бога, якого, як відомо, заперечили ще у 1917 році.
Хірург
Хірург він як сапер. Помиляється лише один раз. Щоправда, якщо сапер помиляється лише один раз у своєму житті, то хірург помиляється у вашому житті. Навіть якщо після помилки хірурга вам удалося зберегти життя, повірте, воно вам на хрін не потрібне. Як і сапер, хірург керується не накопиченою інформацією, а інтуїцією. І в цьому наше щастя, оскільки в медицині інтуїція як і раніше значно надійніше.
Оториноларинголог
У цих лікарів явний комплекс неповноцінності. Спочатку їх називали вухогорлоносами. Але це їм здалося несерйозним. Тоді їх стали називати ЛОР-лікарями. Але й цього їм здалося мало. Тепер вони об’єдналися з логопедами, оскільки без допомоги логопедів люди вимовляти їх нову назву не можуть. Та й, чесно кажучи, не дуже-то й хочуть. Найсуттєвіша допомога від цих лікарів, це коли ви, нарешті, без слухового апарату зможете з першого разу розчути назву його професії. Хоча воно вам треба?
Стоматолог
Іноді, щоб їх відразу не розпізнали, вони називають себе дантистами. Найстрашніші лікарі. Одне радість, що кількість спілкувань із ними у середньостатистичної людини обмежено 32 візитами. А для тих, у кого немає зубів мудрості взагалі 28-ма. Адже розумні люди завжди говорили, що дурням живеться набагато легше (на 12,5%). Так що вирішуйте самі.
Окуліст
Цим теж здалося замало і вони стали називати себе офтальмологами. Люди вкрай неприємні, оскільки завжди хочуть, щоб ви бачили те, на що ваші очі навіть неглянули б.
Гінеколог
Найбільш обділені лікарі, оскільки у них удвічі менше пацієнтів, ніж у решти ескулапів. Цікаво, що серед гінекологів практично не зустрічаються чоловіки. Оскільки в гінекології все строго – або ти чоловік, або гінеколог. Спробуйте 61320 годин на рік дивитися на найцікавіші частини тіла жінок, і гарантую вам, ви швидко втратите до них інтерес. Не можна перетворювати хобі на професію.
Акушер
Найповажніший у медицині лікар. Саме він забезпечує роботою всіх інших лікарів.
Венеролог
Єдиний лікар, зустріч з яким пов’язана хоч з чимось приємним. Наприклад, з приємними спогадами. Це найчесніший лікар. Він – єдиний, кому ви платите за задоволення, навіть незважаючи на те, що це задовільнив вас не він.
Невролог
Теоретично може вилікувати все, хіба що крім сифілісу і переломів, оскільки всі хвороби – від нервів. Насправді ж абсолютно непрактичний. Він може вам сказати «Не нервуйте», але так само як і ви поняття не має, як цього домогтися.
Алерголог
Найактивніший лікар. Він абсолютно впевнений (і треба зазначити, що має на те підстави), що всі жителі цієї планети є його пацієнтами. Тому головна мета в житті алерголога – знайти у вас алергію, поки ви від нього не втекли.
Психіатр
А це, відповідно, найпасивніший лікар. На відміну від алерголога, він тільки смутно здогадується, що всі жителі цієї планети є його пацієнтами, і не хоче подивитися правді у вічі. Користі від нього теж небагато. Ну скажіть, хіба може допомогти хворому інший хворий? Цікаво, що психотерапевти існують, а ось психохірурги так і не з’явилися.
Реаніматолог
Найзаздрісніший лікар. Він просто не може допустити, щоб ви стали щасливі в той час, поки він змушений залишатися в цьому “нудному” світі.
Нарколог
Ха, брешу. Ось вони точно найзаздрісніші, оскільки хочуть позбавити людину останньої радості в житті.
Сексопатолог
Дай Боже вам ніколи і не дізнатися про його існування.
Сексолог
Це світла сторона сексопатолога. Сексопатолог говорить вам, що у вас погано. Сексолог же навпаки каже, як вам зробити це ще краще. Вічна тема – боротьба світла і безпросвітності.
Дерматолог
Даремно смієтеся. При всій неблагозвучності – дуже потрібний, хоч і дуже нещасний лікар. Вам цікаво, хто живе у вас під обідком унітазу і в інших важкодоступних місцях? Ні? А він кожного цього гада має знати в обличчя!
Проктолог
Незважаючи на те, що медицина зробила величезний крок уперед, ці лікарі як були, так і залишилися в дупі.
Анестезіолог
Дуже корисний лікар. Він робить так, щоб ви нічого не відчули. А якщо він помилиться – це навіть на краще. У цьому випадку ви вже більше нічого не будете відчувати.
Гастроентеролог і дієтолог
Абсолютно пустий продукт прогресу. До середини XX століття їх цілком успішно замінювали Соловки, Воркута, Сахалін і інші місця природного лікування.
Імунолог
Найледачіший лікар. Він завжди намагається перекласти свою роботу на ваш організм.
Пульмонолог
Єдиний лікар, який не поділяє оману своїх колег, що якщо кинути палити, всі хвороби пройдуть самі собою.
Уролог
Лікар із дуже вузьким кругозором. На відміну від сексопатолога і сексолога розглядає ваше чоловіче достоїнство виключно з точки зору його побічних функцій.
Кардіолог
Абсолютно позбавлений романтичних почуттів. Тільки у нього слова «Серце, тобі не хочеться спокою» не викликають ніяких позитивних емоцій.
Травматолог
Ці лікарі дуже люблять спорт. Практично всі його види, за винятком хіба що шахів.
Фармаколог
Якщо більшість лікарів займаються тим, щоб видалити з організму зайве, то фармакологи навпаки намагаються впхнути в нього всього і побільше. І з цікавістю потім спостерігають, як організм буде реагувати на знущання над собою.
Токсиколог
Завдячуючи фармакологам цей лікар ніколи не залишиться без роботи. Принаймні, на поточний момент фармакологи цілком забезпечують роботою більш ніж на 50%.
Вірусолог
Дуже товариська лікар. Саме йому випало рідкісне щастя практично щодня розширювати коло свого спілкування.
Епідеміолог
Той самий вірусолог, але який страждає манією величі.
Педіатр
Дуже жорстокі люди. Якщо всі інші лікарі дістають нас уже в свідомому віці, то педіатри готові позбавити нас найпрекрасніших днів нашого життя – нашого дитинства.
Ортопед
Усуває наслідки знущань людини над власним організмом. Якщо педіатр починає цікавитися нами з моменту народження, то в руки до ортопеда ми зазвичай потрапляємо відразу після того, як підемо в школу. В цьому плані ортопеди тісно співпрацюють з міністерством освіти.
Ревматолог
Найбезпечніший лікар. Зазвичай він приходить до вас, коли з вас уже пісок сиплеться, і вам уже байдужі наслідки його лікування.
Рентгенолог
Ці лікарі чудово влаштувалися. Спочатку вони вивчають вас рентгенівськими променями. Потім вивчають негативні наслідки свого попереднього вивчення. Рентгенолог у принципі може дізнатися про вас багато цікавого, якщо у нього раптом несподівано з’явиться бажання скористатися плодами своєї праці.
Сомнолог
Що, ніколи про такого не чули? А даремно. Ці лікарі готові зазіхнути на найсвятіше, що у нас є – на сон. Теоретично – дуже корисна і навіть універсальна галузь медицини. Тільки сомнологи додумалися, що іноді достатньо вилікувати одну людину від хропіння, щоб урятувати від безсоння всіх, хто його оточує. Але ось як вилікувати цього одного, вони додуматися ще не встигли.
Фізіотерапевт
Якна мене це просто садист. Він чомусь упевнений, що якщо вас добре торохнути струмом, то вам стане набагато легше. Мабуть у дитинстві ці лікарі любили сувати пальці в розетку, і тепер вважають, що і всі інші повинні пройти через муки, яких колись зазнали вони.
Еметолог
А ви думали це все так просто — з вечора напитися і всю ніч обіймати унітаз. А ось і ні. Еметолог з наукової точки зору точно знає, від чого вас нудить. Навіть якщо вас нудить від нього самого.
Ендоскопіст
Цього медом не годуй, дай потикати у вас всякою “херньою”, призначення якої часом невідомо навіть йому самому. Втім, метод цілком дієвий. Організм дуже часто разом з ендоскопом сам вивергає з себе все те, що ендоскопіст із нього і намагався отримати.
Судмедексперт
Єдиний лікар, який навіть не намагається зробити вигляд, що він когось лікує.
Патологоанатом
За професійністю стоїть найвище з усіх лікарів. Тільки він точно знає, що і чому у вас боліло.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *