Схід – справа тонка: 7 східних правил чистоти

Східна філософія багатьох з нас вражає своєю мудрістю. А коли мова заходить про чистоту, то мається на увазі не просто чистота тіла, а йчистота серця, думок і вчинків. Для кожної людини це має бути справді важливо, тому що чим чистіша вона зсередини – тим щасливіша.
Ці 7 східних правил будуть корисні для кожного з нас.
«Чистота рук», що означає не брати зайвого. Неможливо наживатися на іншій людині. Якщо гроші призначалися не вам, а ви здобули їх обманом або хитрістю, вони стануть причиною паразитів і проблем як у вашому тілі, так і в житті.
«Чистота вух» має на увазі, що не варто слухати людей наляканих, озлоблених і метушливих, а також захистити свій слух від пліток і порожніх розмов.
«Чистота очей» – не забруднюйте свій зір заздрістю і прагненням того, що має ближній, що не брудніть свої очі спогляданням сцен насильства і жорстокості. Тримайте свій погляд у чистоті, спостерігаючи досконалість світу і пишність його фарб.
«Чистота рота» – не забруднюйте свій рот зайвою багатослівністю і лихослів’ям. Злі нотки вашої мови сильно забруднюють ваше тіло і ваше життя.
«Чистота тіла й одягу», що означає утримувати тіло й одяг у чистоті. Будьте уважні до свого зовнішнього вигляду. Доглядайте за собою так, щоб вам самим було приємно на себе поглянути.
«Чистота думок» передбачає, що всі негативні і неприємні думки про себе, установки і самообмеження – це непотрібні відходи ваших думок. Позбавтеся від них, звільніть місце для позитивних і творять ідей.
«Чистота душі і серця». Любіть і не вимагайте нічого натомість. Любов уже сама по собі щастя.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *