Делікатно: які “ритуали” роблять жінки перед сексом?

Секс — вельми делікатна тема, й особливо педантично до нього підходять жінки, які хотять, щоб усе пройшло, якщо й не бездоганно, то близько до цього. Як стверджують самі жінки, вони готуються до побачення набагато ретельніше, ніж чоловіки собі уявляють. На жаль, спонтанний секс відходить у минуле — набагато краще сповна насолодитися запланованим задоволенням. У цьому переліку — 12 майже обов’язкових маленьких жіночих «ритуалів» перед побаченням, яке обіцяє завершитися сексом.
12. Покупка нової білизни
Будь-який привід купити щось нове — хороший привід. Купівля ж чогось сексуального безпосередньо перед сексом надає справі особливої важливості. Неважливо, скільки білизни у шафі — жінки все одно купують щось для особливого випадку. 11. Планування того, як пройде секс
Всі жінки знають, що таке планування — річ нервова, божевільна і багато в чому нераціональна, але … Іноді ми хочемо певних поз або слів, а іноді нам просто потрібно відчуття, що ми все контролюємо (хоча насправді це не так). Що ж тут важливіше — спонтанність чи планування? У різних випадках по-різному. Але, в будь-якому випадку, подумати про майбутній секс, який може трапиться — це приємно.
10. Обговорення майбутнього з подругами
Усі люблять трохи попліткувати. Що може бути краще, ніж зібрати подружок і поговорити про секс? Подруги — це плече, на яке можна спертися в ситуації, коли ні з ким обговорити свій попередній і справжній досвід у ліжку. У невимушеній розмові перед сексом ми формулюємо свої ідеї, що згодом може бути корисним безпосередньо в процесі.%d1%81%d0%b5%d0%ba19. Розмова з самою собою, щоб підбадьоритися
Як футболістові перед грою, так і жінці перед сексом необхідно поговорити з самою собою, щоб підбадьоритися. Їй потрібно підготуватися до майбутнього вечора і відчути себе «в грі». Один з найкращих варіантів такої бесіди — «розмова» з дзеркалом. Ті, хто цього не роблять, просто не зрозуміють, для чого це — однак це, безумовно, потрібно. Це діє на нас як комплімент!
8. Трохи «правильної» їжі
Чи знаєте ви, що від того, що ми їмо, залежить запах нашого тіла? Яка ж їжа вважається «правильною» для привабливості? Ананаси, цитрусові, чай із жасмином і інша ароматна, і смачна (але нежирна!) їжа допоможе вам бути на висоті. Фізіологічно це діє так, що потіючи тіло виділяє менше солей і звичайний запах стає нейтральним. Якщо про секс відомо за кілька днів, жінки частенько дотримуються фруктової дієти!7. Кілька походів у туалет
Чи від нервів, чи через острах того, щоб не трапилося конфузу під час сексу — так чи інакше, чим ближче подія, тим частіше ми забігаємо в дамську кімнату й іноді навіть використовуємо сечогінні засоби, щоб прискорити процес.
6. Зміна постільної білизни
Навіть якщо ми щойно їїо міняли — перед сексом жінки все одно застеляють свіже. Цей ритуал, який потрібен, щоб переконатися, що все буде ідеально. Ми просто не можемо ризикувати — раптом він побачить на простирадлі плями! 5. Довгі роздуми про життєві плани
Навіть просто плануючи вечір удвох, жінки не можуть не думати, як це позначиться на подальшому майбутньому. Іноді навіть міркують, чи не скасувати побачення (це відбувається кілька разів за день)! Для нас нормально постійно обдумувати і прокручувати в голові наші дії замість того, щоб насолоджуватися життям.
4. Видалення всього волосся з тіла
Навіть якщо ми регулярно видаляємо волосся на тілі, перед сексом все одно є щось на зразок панічної атаки з цього приводу. Один зі способів із ним боротися — поголитися або зробити епіляцію воском ще раз. На жаль, у процесі ми так хвилюємося, що часто травмуємо себе; до гоління ми, може, й виглядали неідеально, але після — виглядаємо смішно.3. Трохи свіжості
Жінки ніколи не скажуть вам цього, але часто прямо перед сексом вони користуються освіжаючим спреєм, духами або дезодорантом, у тому числі й у найпотаємніших місцях, щоб бути готовими до будь-яких обставин. Не думаю, що чоловіки вважають, ніби наш природний запах — запах квітів або морського бризу, але ж наше головне завдання — щоб обом було приємно, чи не так?
2. Свіжий макіяж
Так, хлопці, ми фарбуємося, і природний вигляд — не завжди найкращий для будь-якої дівчини. Так що будьте вдячні, що ми «оновлюємо» своє обличчя час від часу. Правда, ймовірно, ви не знаєте, наскільки насправді часто ми це робимо … алеможе це й на краще, що ви не в курсі. Ну, а головне завдання під час сексу — не залишити косметику на простирадлах (особливо якщо вони чужі).

1. Душ
Ми любимо відчувати себе свіжими і чистими, тому прийняти душ перед сексом — вельми логічний крок. Жінки хвилюються про секс більше, ніж чоловіки, тому й більше піклуються, щоб все пройшло на висоті. Тому душ — обов’язковий процес, адже він допомагає нам відчути, що наше тіло «на рівні».

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *