Які глобальні зміни нас очікують у недалекому майбутньому

Учені з усього світу вважають, що протягом 100 років відбудуться глобальні зміни.
Як пояснюють учені, інноваційні технології зараз розвиваються дуже активно. Фахівцям вдається зробити все більше наукових відкриттів, які потім використовують для створення нових розробок у всіх сферах діяльності.
Уже до 2050 року на Землі можуть побудувати ліфт у космос. Верхня його платформа буде використовуватися як стартова площадка космічних кораблів. Це стане важливим кроком в освоєнні космосу людиною. З’явиться можливість швидко і недорого подорожувати за межі нашої планети.
З роками на виробництві людей почнуть замінювати роботами. Роботи в найближчі десятиліття з’являться на багатьох фабриках і заводах. Але поступово їх почнуть використовувати для здійснення перевезень, у сфері охорони. Вони можуть замінити обслуговуючий персонал у закладах громадського харчування. Вже зараз розробляють роботів, яких можна використовувати в медицині. Навіть у наші дні в деяких країнах роботи замінюють екскурсоводів у музеях, і адміністраторів готелів.
На думку вчених, у майбутньому людина стане безсмертною. Буду створені технології, які дозволять друкувати органи на 3D-принтері або “вирощувати” в лабораторіях. Не виключають вчені й того, що головний мозок можна буде перенести в біонічне тіло. З’явиться можливість усувати проблеми відсутності слуху і зору.
Людство в майбутньому навчиться записувати ДНК на знімні носії. Це дасть можливість дуже швидко отримувати інформацію, необхідну для діагностики. Спеціальні чіпи, використовуючи цю інформацію, зможуть контролювати стан здоров’я людини. Найважчі захворювання будуть діагностуватися на ранніх стадіях, що стане головною запорукою успішного лікування.
Учені почнуть за ДНК відновлювати види, які вже давно вимерли. Тому не виключено, що через десятиліття ми зможемо побачити живого динозавра.
Згідно з прогнозами вчених, у майбутньому людство пересяде на аеромобілі, що вирішить проблему пробок у мегаполісах.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *