Еліна Світоліна здолала росіянку і вийшла до півфіналу WTA Elite Trophy

28-я ракетка світу китаянка Чжан Шуай стала першою півфіналісткою «малого» підсумкового турніру року WTA Elite Trophy, вигравши свою відбіркову групу.
Китаянка здобула дві перемоги в двох матчах у відбірковому турнірі. Після перемоги над швейцаркою Тімеа Бачінскі Шуай Джан виявилася сильнішою угорки Бабош Тімеа — 7:6 (2), 6:4.
За час матчу, який тривав 1 годину 36 хвилин, Шуай Чжан виконала шість ейсів, жодного разу не помилилася при введенні м’яча в гру, а також реалізувала три з десяти брейк-пойнтів. Бабош у цьому поєдинку тричі подала на виліт, допустила одну подвійну помилку і взяла дві подачі китаянки.
svitolina1А ось слідом за нею, з різницею у близько двох годин другу путівку оформила надія українського тенісу, 14-а у рейтингу WTA, Еліна Світоліна. Вона, як і китаянка, за 1 годину 24 хвилини на корті, оформила вихід у наступний раунд (у якому, нагадаємо зустрінуться лише переможниці своїх відбірних груп) вже у другому поєдинку над російською тенісисткою Єленою Весніною з рахунком 6:4, 6:2. Це, нагадаємо, вже друга поспіль перемога українки над росіянкою у цьому році (а загалом тепер між суперницями паритет — 2:2).
Таким чином, Світоліна у другій рік поспіль вийшла у півфінал WTA Elite Trophy. Її суперниця стане відома пізніше. Тож побажаємо успіху нашій тенісистці у півфіналі турніру.