Розвага лісника: латка лісу у форму Кельтського хреста

Ірландський лісник впродовж декількох років таємно висаджував дерева, розташовуючи їх у формі кельтського хреста. Тепер дерева виросли, і дивовижне зображення вперше було помічено з повітря.
Восени 2016 року хтось із авіапасажирів, що пролітали в районі міста Донегол (Donegal) в ірландської провінції Ольстер, зауважив під крилом літака величезний кельтський хрест жовтого кольору, яскраво виділяється на тлі зеленого лісу. Інформація швидко поширилася мережею інтернет, і тепер усі охочі отримали «відеодокази».
Журналісти змогли дізнатися історію створення незвичайного зображення. Його автором виявився місцевий лісник Лайам Еммеріх (Liam Emmery). Свою роботу він розпочав ще 10 років тому. Протягом чотирьох років він висаджував хвойні дерева з жовтими і помаранчевими голками.
Знала про це заняття тільки дружина Лайама: вона і підтвердила цю інформацію, оскільки сам лісник у 2010 році помер ву результаті ДТП.
Хрест розмірами 100 метрів завдовжки і 70 метрів завширшки. Деревам потрібні були роки, щоб досить зміцніти, але тепер, за словами експертів, милуватися знаменитим кельтським символом з висоти можна буде протягом 60-70 років.

Джерело 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *