Джулія Робертс і її правила життя

Джулія Робертс: акторка, 49 років, Таос, США
Найменше мені б хотілося провести цей чудовий ранок у розмовах про мене.
Я намагаюся говорити дуже мало. Тому що мені дуже швидко стає нудно від себе самої.
Дуже часто люди сприймають мене не за ту, ким я є. Багато хто вважає мене сукою. Напевно, тому, що я висока й освічена. А таких адже мало хто любить.
Те, що у мого батька був рак, я дізналася тільки після його смерті. Мені тоді було десять, і мені спеціально ніхто нічого не говорив. Вони просто відвезли мене в будинок до діда і там сказали, що батька більше немає. Напевно, саме тоді я вперше зрозуміла, що життя може змінитися в один момент – і саме тоді, коли ти цього зовсім не очікуєш. Ось ти сидиш вдома з матір’ю, смієшся, граєшся, обіймаєш її, а потім, через хвилину, тебе просять одягнути твою найкращу одежу, садять у машину і ти дізнаєшся, що у тебе більше немає батька.
На жаль, дітям властиво картати себе за помилки батьків.
Мені здається, що дуже часто тобі допомагають формуватися не великі вчителі, а, навпаки, їхня відсутність. Так само, як ті моменти, коли тебе ігнорують, набагато важливіші за ті, коли тебе прославляють.
Мало хто вірить у це, проте в коледжі я була останньою з групи, хто поцілувався з хлопчиком, а до 20 років я навіть не знала, хто такі лесбіянки.
Вираз “чим менше, тим краще” найбільше, на мій погляд, підходить для поцілунків у фільмах.
Я надто висока, щоб вважатися дівчиною, у мене недостатньо нарядів, щоб бути леді, і я б ніколи не назвала себе жінкою. Що-Я щось середнє між тіткою і телицею.
У мене цікава робота: мене наряджають, як ляльку, а потім забавні чоловіки фарбують мені губи і кажуть мені різні хороші штуки.
Загалом люди досить рідко впізнають мене на вулиці. Більше того, дуже часто, коли я зустрічаюся з кимось уперше, мені доводиться говорити: “Добрий день! А ви не мене чекаєте? Я – Джулія”.
robertsНа відміну від більшості зірок, я ніколи не одягаю таких суконь, через які при бажанні можна читати газету. Я одягаюся, як проста людина. Багато хто говорить: «Ця Робертс одягається гірше, ніж моя сусідка», і в такі моменти мені хочеться сказати: «Цікаво, голубчику, кого ж ти собі вибрав у сусіди?” Але зазвичай я стримуюся.
Дуже часто ти вживаєшся в роль настільки, що навіть, виходячи з майданчика, не перестаєш жити своєю роллю. Ти приходиш в кафе, сідаєш за столик, і тобі не несуть каву цілу вічність, а тобі терміново потрібен “чортів кофеїн” і все таке. І ось ти зупиняєш офіціанта і несподівано для самої себе замість звичайного “Вибачте, а ви не забули про моє замовлення?” Раптом говориш: “Ну і де мій довбаний капучино? Ви тут всі опупіли чи що? Я маю чекати свою каву до другого пришестя? Чи, може, ви піклуєтеся про мене, оскільки думаєте, що кава зробить мене такою ж потворною, як ви? ”
А взагалі-то я пришелепкувата. Наприклад, на знімальному майданчику, в перервах, я сідаю і в’яжу. Мені здається, що таке хобі не позбавлене громадської складової – на відміну від тих, хто сідає гортати журнали, я можу підтримувати бесіду.
Обожнюю брехати на прес-конференціях.
На зйомках «Ерін Брокович» мені платили величезні гроші за неголені пахви. Згідно з контрактом, кожен волосок коштував заздалегідь обумовлену суму. Я ось тільки забула, що це була за сума.
Мене часто запитують, а правда, що мужики в кіно отримують більше? Відповідь буде короткою: так.
У той момент, коли раптом я стала отримувати багато грошей, у моєму житті не змінилося нічого. Крім того, що всі навколо стали запитувати, що змінилося в моєму житті після того, як я стала більше заробляти.
Вважається, що популярність – це щось на зразок захворювання на проказу. Ти раптом розумієш, що тобі не можна показуватися на людях, ходити в звичайні місця і взагалі робити те, до чого ти звик. Але якщо ти плюнеш на це і будеш продовжувати робити те, до чого звик, то поступово ти зрозумієш, що зовсім не обов’язково приносити в жертву свою свободу. А ті, хто стверджують, що це не так, по-моєму, просто мудаки.
Мені смішно, коли я чую, як люди кажуть: «Мені здається, Джулія про мене не надто хорошої думки”. Кожній такій людині я дуже хочу сказати: «Дорогенька, якби я була про тебе не надто хорошої думки, ти б знала про це напевно”.
Мабуть, я могла б зайнятися естетичною реставрацією зубів. І тоді в газетах про мене не з’явилося б жодного поганого слова. Але так вже вийшло, що я стала займатися зовсім іншим.
Преса зараз не така агресивна, яка була раніше. Зате її дурість прогресує настільки стрімко, що іноді хочеться, щоб все стало як колись.
Я ніколи не буду зніматися оголеною. Показатися перед глядачами в одязі – це художнє уявлення, показатися оголеною – це документальне кіно. До того ж я не хочу, щоб мій учитель алгебри знав, який вигляд має моя задниця.
Я люблю капелюхи. Особливо на тих, у кого брудне волосся.
По-моєму, я виглядаю мило.
Той факт, що після пологів я виглядаю нормально, пояснюється зовсім не тим, що я сиджу на якійсь довбаний дієті або щоранку роблю мільйон вправ. Своєю формою я на 97 % зобов’язана генам і лише на 3 % тому, що іноді рухаю дупою. Адже я за все своє життя не бачила жодного тістечка, яке б мені не сподобалося.
Мені зовсім не хочеться виковувати з моїх дітей маленьких геніїв, або маленьких акторів, або маленьких процвітаючих бізнесменів. Мені хочеться, щоб діти ввалювалися в будинок брудними, і від них ішов запах поту, пилюки і сонця.
Я й сама не можу повірити, що у мене троє дітей. Але я щаслива, що перед тим, як я завела їх, у мене було 20 років кінокар’єри. Втім, ніхто не каже, що вона закінчилася з народженням дітей.
З двох основних складових шоу-бізнесу я краще залишуся в шоу.
Дуже часто від різних людей я чую «Твій агент ніколи не буде твоїм другом”. Або: «Він перекладає твої гроші до своєї кишені”. Повірте мені, це брехня. Як і те, що всі продюсери – мудаки і збоченці. Я працювала з багатьма і стверджую, що це не так. Найрозумнішу річ з цього приводу мені колись сказав брат: «Запам’ятай, це бізнес, а не дружба. І все стане на свої місця”.
Перед зйомками «Красуні» я багато спілкувалася з повіями і можу вам сказати, що їхні мрії і надії щодо майбутнього набагато чистіші й прекрасніші, ніж у більшості тих, кого я знаю по роботі.
Дуже важливо навчитися хоч щось робити руками.
Я б ніколи не стала зніматися в рекламі шампуня. Але мені подобаються ті шампуні, які видають у готелях. Одна моя подруга якось запитала: «Джуліє, у тебе таке чудове волосся! Ти яким шампунем користуєшся?” – «Та тим, що забираю з готельних номерів», – сказала я. І тоді вона дістала блокнот: «Ой, а як називається цей готель?”
Не люблю говорити про чужі груди.
Коли я можу обирати між нормою і божевіллям, я вибираю божевілля.
Я ніколи не знаю напевно, що по-справжньому шокує у чи іншу людину. Колись на прес-конференції мене всерйоз запитали, чи могла б я знятися у фільмі з назвою «Пеніс”. Це був удар під дих. Я сказала: «Знаєте, схоже, я поки не готова до цього”. Насправді, я навіть не уявляю, про що може бути кіно з такою назвою, але по-справжньому мене занепокоїло інше: мені ж доведеться зателефонувати мамі і сказати: «Мамусю, привіт, я зараз в «Пенісі”!”
Термін «республіканець» іде в словнику як раз між словами “рептилія» і «рецидивіст».
Я люблю прибирати у будинку. Якщо ти насрав, то і прибирати тобі.
Я чудово влаштувалася. Я багата. Я щаслива. У мене відмінна робота. Навколо мене прекрасні цікаві люди, і я мотаюся собі на втіху по найдивовижніших країнах. У мене все добре, і, напевно, прикидатися кимось іншим було б просто нечесно.
Взагалі я як будь-яка нормальна людина повинна забити на все, що я говорю. Ніколи не розуміла, чому думка зірок із будь-якого нікчемного приводу так цікавить людей. Сотні акторів розповідають, що вони думають про політику, релігію, про це і про те. І всі їх слухають так уважно, як навіть євреї Мойсея не слухали.
У того, хто не любить сміятися, на великому пальці ноги, зазвичай, почеплена бірка з моргу.
Я абсолютно впевнена в тому, що люди не хочуть бачити мене в бікіні.
Не думаю, що можу ось так, з ходу, назвати свою улюблену пісню Боба Ділана.
У дитинстві ми всі вміли розмовляти з тваринами.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *