Не забудьте перейти на зимовий час

30 жовтня в 04:00 Україна переходить на зимовий час, стрілки годинника будуть переведені на одну годину назад.
Відповідно до постанови уряду від 13 травня 1996 року №509 «Про порядок обчислення часу на території України» в останню неділю жовтня (30 жовтня ц.р.) о 4-й годині за київським часом годинник потрібно перевести на одну годину назад.
Як відомо, зміна часу в Україні проходить двічі на рік: на літній час країна переходить в останню неділю березня, на зимовий – в останню неділю жовтня.
У 2011 році Верховна Рада намагалася скасувати переведення годинників на зимовий час, але спроба не вдалася, і під тиском громадськості постанову було скасовано.
«Літній» і «зимовий» час уперше було запроваджено у Великій Британії в 1908 році для економії і раціональнішого розподілу електроенергії протягом доби. В колишньому Радянському Союзі перехід на зимовий час і назад регулярно здійснювався з 1981 року. Зараз у світі більше 110 країн переходять на «літній» і «зимовий» час.
Часто перехід на зимовий час негативно позначається на здоров’ї. Щоб цього уникнути, слід дотримуватися рекомендацій, які допоможуть відчувати себе більш гармонійно і комфортно після переведення годинників.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *