Таємнича скульптура приховує у собі потаємні кімнати

Поглянувши на скульптуру неозброєним оком, нічого особливо про неї не можна сказати. Хіба що вона нагадує якесь величне кам’яне божество. parco-pratolino1 Однак, як з’ясувалося не так давно, окрім зовнішньої пишності скульптура має чимало таємниць – вона практична і містить у собі декілька кімнат.
Пропонуємо вам насолодитися цим грандіозним творінням.
Ця велична скульптура заввишки 10 метрів висічена прямо на гірській породі і є своєрідною фігурою людини. Її було створено ще наприкінці 1500-х років відомим флорентійським скульптором-маньеристов Джованні да Болонья (Джамболонья).
«Алегорія Апеннін», як її ще називають, знаходиться на території Вілли Пратоліно в Тоскані (Італія) і символізує скелясті італійські Апенніни.
Відомо, що скульптура має свою таємницю. Всередині неї заховано кілька приміщень, які цілком могли б бути чиїмось помешканням. Ця модель демонструє розташування кімнат усередині статуї.parco-pratolino3

parco-pratolino4

parco-pratolino5Приміщення всередині голови гіганта, за переказами, було відведено під камінну. Кажуть, якщо затопити камін, з ніздрів статуї повалить дим.parco-pratolino11

parco-pratolino7

parco-pratolino8 На цих фотографіях відкриваються види на гроти, що ховаються всередині пам’ятки.parco-pratolino6

parco-pratolino9Гігант сидить на скелі і лівою рукою притискає до землі голову монстра, з рота якого ллється потік води з підземного джерела.parco-pratolino2Зараз парк, у якому знаходиться ця приголомшлива скульптура, відкритий для відвідування туристів.
parco-pratolino10

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *