Історія однієї дружби людини з собакою

Дружба шведського спортсмена Мікаеля Лінднорда (Mikael Lindnord) та його собаки Артура підкорила увесь світ. Відданість, яку продемонструвала тварина, на жаль, так рідко проявляється у житті….
Ця історія бере початок у джунглях Еквадору, де Мікаель 2014 р. брав участь у чемпіонаті світу з пригодницьких перегонів (Adventure Racing World Championships). Чоловік став капітаном шведської  команди, і головною метою його подорожі була перемога у цих екстремальних змаганнях. Він і не підозрював, що неочікувана зустріч на маршруті змінить усе його життя…
Під час перепочинку команди на багатокілометровому шляху Мікаель побачив безпритульного собаку. Чоловік, недовго думаючи, взяв зі своєї тарілки шматочок м’яса й пригостив тварину. Згодом він згадував, що насправді голодний собака не міг насититися такою мізерною кількістю їжі. Проте собака вирушив екстремальним маршрутом услід за командою!
Організатори змагань радили учасникам прогнати безпритульного пса задля його ж безпеки, проте тварина не хотіла ні на мить полишати своїх друзів.
druzhbaОсобливо вразив спортсменів момент, коли у човні не вистачило для собаки місця й вони покинули його на березі річки. Проте тварина не злякалася бурхливої води та попливла слідом за командою! Після такого вчинку шведи затягнули собаку у човен й вже до фінішу з ним не розлучалися…
Артур, так назвав собаку капітан Мікаель, мужньо долав багатокілометрові перешкоди, пліч-о-пліч зі спортсменами біг багнистою дорогою та підкорював стрімкі пагорби. За цей час собака став повноцінним учасником перегонів, тому лінію фінішу перетнули не четверо, а п’ятеро членів команди. Після закінчення виснажливих змагань Мікаель зробив усе можливе, щоб отримати необхідні документи та полетіти на Батьківщину разом із відданим другом. Артура оглянули й вилікували ветеринари, і вже невдовзі в аеропорту собаку-героя зустрічали не лише фанати, а і його нова шведська родина: дружина та донечка Мікаеля.
Також Лінднорда настільки захопила відданість безпритульного собаки, що він заснував спеціальний фонд допомоги тваринам. Нова організація названа в честь еквадорського героя – Arthur Foundation.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *