Чому технологія wi-fi інтернету може бути небезпечною?

Чимало експертів називають wi-fi «німим ворогом». Їхній головний аргумент грунтується на тому, що wi-fi роутер випромінює радіацію.
Нові технології змінили світ і розширили наші можливості для комунікації, роботи, розваг і практично будь-якої речі, яку ми тільки можемо собі уявити. Зокрема важливу роль у нашому житті відіграє бездротовий інтернет, який надає нам доступ до безлічі корисних інструментів.
Wi-fi став незамінною річчю в наших будинках, на роботі, в освітніх установах і інших місцях, де важливо підтримувати зв’язок із навколишнім світом.
На жаль, бездротовий інтернет має й недоліки, про які не знає більшість людей. Зокрема, він може негативно впливати на стан нашого здоров’я.
У цій статті ми докладніше розповімо про те, чому wi-fi інтернет можна вважати небезпечним і як максимально знизити ризик його використання.
Чому технологія wi-fi інтернету може бути небезпечною?
Хоча у ЗМІ часто говорять про небезпеку радіації від мобільних телефонів і інших електронних пристроїв, більшість людей ігнорують ці попередження або все ще недостатньо обізнані.
Ці технології людина використовує вже кілька десятиліть, але насправді потрібно набагато більше часу, щоб зрозуміти, як вона впливає на організм людини.
Було проведено вже кілька наукових досліджень, у яких проаналізовано вплив електромагнітних хвиль на мозкову активність і нашу систему життєзабезпечення. Є підстави припускати, що бездротовий інтернет і випромінювання від нього можуть викликати рак та інші важкі захворювання.
content_11__econet_ruУ доповіді з громадським доступом, відомій під назвою Bioiniciative, стверджується, що близько двох тисяч міжнародних досліджень виявили зв’язок між тривалим впливом електромагнітного випромінювання на організм і утворенням пухлин.
Крім того, це випромінювання може бути причиною тривалої головної болі, мігрені, гіперактивності і порушень сну.
Люди, які працюють із цим типом обладнання, повинні строго дотримуватися рекомендацій щодо зниження впливу негативного ефекту радіації на організм.
Занепокоєння зростає через вплив wi-fi сигналу на дітей, організм яких особливо схильний до пошкоджень, оскільки перебуває у процесі розвитку.
Замислившись про це, такі країни, як Великобританія, Франція і Швеція, почали прибирати wi-fi роутери зі шкіл, музеїв, бібліотек та інших громадських зон, щоб мінімізувати можливі впливи цієї технології на здоров’я дітей.
Як можна знизити негативний ефект від використання wi-fi роутера?
Щоб знизити негативний ефект від впливу wi-fi роутера, можна зробити наступне:
Відключати роутер на ніч або коли його ніхто не використовує.
Якщо роутер розташований на кухні або в спальні, спробуй перемістити його в менш відвідуване місце.
hdd-wi-fi-image6Задумайся про проведення кабельної мережі, навіть телефонної. Бездротовий мобільний інтернет набагато комфортніший, але ефект від радіації завдає нашому здоров’ю багато шкоди.
Використовуй мобільні телефони і комп’ютери тільки в певний час. Не тримай їх у своїй кімнаті.
Більше часу проводь на свіжому повітрі, виконуй фізичні вправи і читай книги на папері, в не в цифровому форматі.
На жаль, поки що неможливо дізнатися достовірно, коли ми піддаємося радіації.
Крім того, електромагнітне забруднення в світі зростає дуже швидко, і ми все ще не знаємо, яким буде його рівень через кілька років.
У таких країнах як США і Японія вчені вже намагаються розробити інший тип технології, яка не передбачає використання електромагнітів хвиль.
За попередніми оцінками, довелося витратити близько 30 років, щоб попередити людей про вплив, який чинять ці прилади на організм людини.
Кожен із нас може скоротити вплив шкідливих технологій на свій організм і організм близьких людей. Ми маємо бути відповідальними й обережними користувачами нових технологій для власної ж безпеки.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *